Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy hazánkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hazánkban a magyar nőknek felejtősnek számít a magyar férfiak nagyrésze?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 10:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Az ország fele túlsúlyos, ez nem vonzó....
2023. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
Miért van az, hogy hazánkban a magyar férfiaknak felejtősnek számít a magyar nők nagyrésze?
2023. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1


Ez persze csak a férfiak igaz esetén visszont hogy ha egy nő kövér(90+kg vagy több) de kiáll egy színpadra és produkálja magát, akkor bátornak és a egyedinek van titulálva. Van ,hogy nem is kell nyílvánosan muatkoznia feltölt magáról facebook társkeresőre vagy tinderre egy fotót, és egyből kivan beszélve mennyire szép.

2023. aug. 8. 10:37
 4/36 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem csak itt van így, hanem a világon minden szegény országban van egy olyan rétege a nőknek (jellemzően a szép, húszas éveikben járók) akik a gazdagabb országbeli férfiak felé kacsingatnak. Ázsia tele van ilyenekkel. Az unokatesóm is egy thaiföldi nőt vett feleségül, és kiköltöztek vele Hollandiába.

A magyar nők sem szeretnének ebben a putriban maradni, mert még Mo. legelitebb, legdrágább része is merő igénytelenség. Budapest belvárosa egy okádék, tele koszos csövessel, kéregetőkkel, utcai szeméttel, húgy/szar szaggal, kiabáló romákkal, hányás tócsákkal stb.

Legegyszerűbb meg úgy kijutni Nyugatra, ha már egy férfi eleve nyugati, és csak beleülni a jóba. De mondom, nem csak a magyar nők ilyenek, az ázsiaiak is golddiggerek a legtöbb ha férfi választásról van szó.

2023. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Környezetemben magyar nők magyar férfiakkal élnek házasságban, párkapcsolatban. Te az ország melyik részén élsz, ahol a magyar nők már nem állnak szóba magyar férfiakkal?
2023. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%

Én székelyföldi vagyok, magyarnak vallom magam, de iszonyatosan nagy a különbség már külhoni és belhoni magyar között is ahogyan én észrevettem.


A belhoni férfiak nagyrésze, ahogy az 1.es is írta, túlsúlyos, és nem igazán férfias külsőre.


A másik amit én észre vettem, és lehet lepontozni, az az, hogy belsőre se férfiasak mostmár a belhoni magyar férfiak. Nagyrészük egy adag nebánts virág és semmit se tudnak felmutatni ami a férfias lenne.


Az utolsó amit feltudnék róni az az, hogy a finn-ugor férfi, a finn-ugor nővel ellentétben, szerintem nem mindenkinek az esete. Sokkal kevésbé egységesen vonzó ez a rassz mint pl a latin.

2023. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
6-os minden tiszteletem neked és örülök, hogy magyarnak vallod magad, de szerintem nincs olyan, hogy finn-ugor férfi vagy nő. A magyar egy iszonyatosan kevert nép, nincs olyan egységes megjelenése, mint mondjuk az olaszoknak, spanyoloknak. Van szőke, barna, magas, alacsony, kisorrú, nagyorrú. Amit a férfiak általános állapotáról leírtál, azzal viszont teljesen egyetértek. Sajnos sok az elhízott, a statisztika szerint is több a férfi elhízott, mint nő, rossz az egészségi állapotuk, rosszul öltöznek, etc.
2023. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%

6-as

Kezdjük ott, hogy a székelyek nem is finn-ugorok hanem ótörök származásúak.

2023. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

Azért különbséget illene tenni a pénzéhes nők között és az igényes nők között, mert az első csoport csak a jóléttet nézi, jóformán mindegy hogyan néz ki a férfi, de az is férfi szintén nem bánja, hogy a pénze miatt van vele.

Míg az iskolázott, értelmes nő nem fog kikezdeni úgy férfival, hogy nem vonzódik hozzá minimum. Ha elterő az életstílus, nagy a szakadék anyagiak terén hiába ad neki esélyt legtöbbször a férfi nem tud felzárkózni a nőhöz. Ebből adódik az irigység, a nő eltaposása ha hagyja, a versenyzés és tönkre is megy a kapcsolat. Jó pár ember persze nem egy szinten mozog pénz tekintetében és mégis jól működik a kapcsolat, de az a férfi képes fejlődésre, nem akar győzelmet csak jobb életet mindkettőjüknek...

Úgyhogy mindketto nemmek akarnia kell, hogy a kapcsolat jobb legyen...

2023. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
13%

#2

A kijelentéseddel csak az a gond, hogy ez így nem igaz.

2023. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!