Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik azt szent céljuknak a feministák, hogy minden férfi csak túlsúlyos nőkkel jöjjön össze?

Figyelt kérdés
Elég csak szétnézni itt és jól látható, hogy CSAK és kizárólag ilyen nőket ajánlgatnak a pasiknak függetlenül attól, hogy milyen pasiról van szó.
2023. aug. 7. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, elég régóta gyakorizom már, de az évek alatt sose láttam olyat hogy akárki is próbálná mindenkire rátukmálni a túlsúlyos nőket.

Olyan kérdések alatt fordul elő ahol a kérdező maga is egy túlsúllyal kűzdő ember, de azon hisztizik hogy a 20 éves csinos, fiatal lányok nem akarnak szóba állni vele. Ilyen esetben elég evidens hogy több szerencséje lenne akkor ha a hozzá hasonló nőket keresné.

Fordított esetben is láttam már egyébként, hogy túlsúlyos nő sikertelen volt a sportos, vékony férfiaknál és azt tanácsolták neki hogy próbálkozzon szintén túlsúlyos férfiaknál. Ezek csak szimplán általános tanácsok, nem kell mindenbe belemagyarázni a feministákat, főleg akkor ha ott sincsenek.

2023. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt az ajánlgatást csak szintén túlsúlyos, de egegkben lévő igényű nyomiknak láttam.
2023. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még senki se ajánlgatta Chris Hemsworthnek Kasszás Erzsit. Kövér (alacsony, saját bevallásuk szerint ronda stb) inceleknek szoktuk, de mégis, ők mit akarnak? A VS angyalait? (Illetve upsz, lehet hogy már ők se jók mert vannak plus size lányok köztük 🤭)
2023. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13:


A VS angyalok sem jók már, hiszen sokuk szerint már Palvin Barbara is öreg és kövér… Most mondd meg.🙄


Egyébként igen, azoknak a túlsúlyos, kopaszodó inceleknek szokták ezt ajánlani, akik azon dühöngenek, hogy a 18-20 éves, vékony, csinos lányok nem állnak velük szóba. Már hogy állnának…?

2023. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit keversz.

A két dolognak semmi köze egymáshoz, én pl feminista nő vagyok, és kicsit az ajánlott súly alatt vagyok folyton, szóval kb az utolsó dolog amit akarnék az az hogy a párom túlsúlyos csajjal legyen. :DD

2023. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez egy kisarkított dolog. A feminizmus nem ez, a vadhajtásnak a vadhajtása is ez. Az más kérdés, hogy gyk-n felmerül a túlsúlyos nő mint opció vki számára, de az ált. akkor szokott ajánlgatva lenni, ha a pasas önmaga is kövér (de azt mondja, neki "normális" nő kell, és kiderül, hogy az alatt a karcsú csinibabát érti), vagy képest olyat mondani, hogy ő nem felszínes és neki bármilyen nő jó lenne.
2023. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
16. vagyok: ja igen, 11-hez csatlakozom... hasonlóan nyilatkozó nőknek is van ajánlgatva a túlsúlyos pasas. Én pl. leírtam egy ilyen "100 kilós nő vagyok, miért nem akarnak az izmos pasik? A kövéreknek nem olyan fincsi az illatuk és tohonyák"-ozónak, hogy az izmos pasiknak hasonló a véleményük rólad, mint amilyen neked a hozzád hasonló férfiakról, csak egy fokkal jogosabban, és több esélye lenne egy túlsúlyos férfinél.
2023. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!