Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik azt szent céljuknak a feministák, hogy minden férfi csak túlsúlyos nőkkel jöjjön össze?

Figyelt kérdés
Elég csak szétnézni itt és jól látható, hogy CSAK és kizárólag ilyen nőket ajánlgatnak a pasiknak függetlenül attól, hogy milyen pasiról van szó.
2023. aug. 7. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

"függetlenül attól, hogy milyen pasiról van szó"


Ne hazudj, mert impotens leszel.


Linket.

2023. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Senki se mondta, hogy túlsúlyos nővel légy, ha nem akarsz!


Azoknak írják általában, akik maguk túlsúllyal küszködnek, de leadni nem akarnak!


De nem kell rájuk hallgatni, maradhatsz kövér, maradhatsz vézna és próbálkozhatsz a nőknél nyugodtan. Vannak nők, akiknek a mackós, sulyfelesleggel áldott férfiak tetszenek ám...

És olyanok is, akik nem edzenek, normális testalkatúak.

Azt csinálsz amit csak akarsz, csak annyi, hogy ne zaklass senkit, fogadd el, hogyha elutasításokba ütközöl. Lépj tovább, majd akad más.

2023. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
A feminizmus és a "body positivity" két, egymástól független eszme. Utóbbi mindkét nemet igyekszik megszólítani, azaz a túlsúlyos férfiaknak is az önelfogadást hirdeti.
2023. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Azzal jössz össze, akivel tudsz :D

Bár ha 40 felett, ronda, csóró pasi vagy, akkor nehéz lesz fiatal, csinos nőt összeszedni.

2023. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

senkit nem érdekel, kivel jössz össze. Esetleg kevesebbet hisztiznél itt a bomba nők után, akkor senki nem mondana ilyesmit.

AMúgy ez nem feminizmus, hanem józasn ész. Mérde fel a szinted és lehetőségeid.

2023. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem fog érdekelni, de mikor még kövér voltam, és elkezdtem életmódot váltani, napi fél óra tiktokról összeszedett edzés (csak fekvős, nem ugrálós a nagy súly + térd miatt, főleg has/fenék/láb, 3 x ismételve 5x20 gyakorlat) hatását 1 hónap alatt elkezdtem érezni. Éreztem, hogy a háj alatt keményedik a fenekem, eltűnik a "hip dipem", és valahogy biztosabban állok a lábamon.


Ha nekem ez inzulinrezisztanciával, nőként sikerült, miért nem használod ki a férfi test előnyeit, hogy könnyebb izmot építened, vagy csak szálkásodni, "tónusosodni"?


30 perc. Ahelyett, hogy kiírod a kérdést és dühöngesz, mehetne az ab crunch.

2023. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Dagadt pasiknak szokták mondani. Engem pl marhára nem érdekel ki kivel van.
2023. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Neked ez valami mániád. Minden kibszott nap meg kell nyugtatni hogy jaj Petike ne félj!! senki sem akarja hogy túlsúlyos nőkkel kelljen összejönnöd! vedd a kis cumikát a szádba és aludj vissza, mert ez csak egy rossz álom volt!!!!
2023. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Azoknak a férfiaknak "ajánlgatjuk" a túlsúlyos nőket, akik azon vinnyognak, hogy nincs senkijük. Amúgy mindenki leszarja, hogy ki kivel jön össze.
2023. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy aki szerint a 60-70 kilós nő már dagadt?
2023. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!