Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ha muszály játszmáztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha muszály játszmáztok tesztelitek a nőt?

Figyelt kérdés
Konkrét példák jöhetnek

2023. aug. 6. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mire gondolsz játszma alatt? Értelmetlen beszélgetések?
2023. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
mi az a muszáli magyarosan írva
2023. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tudja helyesen leírni azt, hogy muszáj akkor igen, muszáj.
2023. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy értékrendem, ahhoz szoktam mérni a kiszemelt személyeket. Nem játszmázom. A "muszájt" így írják helyesen, azaz nem elipszilonos. Egyébként van vessző hiba is, meg ragozás /elírás is. (Ha ezt a kiszemelt írta volna, már ki is esett...) Tehát az írásbeli bemutatkozás is egy teszt, ami egyben példa is a kérdésedre. Bocsánat az írásom miatt, kérlek ne haragudj!
2023. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak az analfabetizmust szoktam tesztelni a nőkön.
2023. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy muszáj lenne?

Mikor muszáj?

Ha már úg yérzem, hogy csak játszmázással jutok valamire, általában offolom az illetőt.

2023. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, muszáj, mert akkor derül ki, hogy milyen a helyesírása
2023. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nemtől függetlenül, játszmázni soha nem muszáj.Nem kötelező ilyen hülyeségekre energiát pazarolni.Ha természetesen, becsületesen nem halad az ismerkedés, nincs értelme folytatni.
2023. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott lenni játszma, ha pár nap alatt elhal a beszélgetés szoktam azért általában adni még egy esélyt, hátha fel lehet "éleszteni" a dolgot, de igazából nem rajtam múlik a dolog.
2023. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Pasik mindig tesztelik a nőt. Minden gáz viselkedésükkel majd visszahízelgéssel tesztelik a határainkat, mennyi mindent tűrünk el nekik.
2023. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!