Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudtok leginkább ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudtok leginkább ismerkedni milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nőknek és jó pasiknak netes társkeresés: válogathatnak ezerrel.


Maximum átlagos külsejű férfiaknak pedig: ismerkedés a való életben.

2023. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedni szabadidős társaságban, tehát inkább offline (kirándulós, utazós, és egyéb csoportok). Simán csevegni online, akár még itt fórumon is, de nyilván ez csak az egyedüllét miatt.
2023. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol vannak ilyen csoportok?
2023. aug. 6. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon vannak meghirdetve események, amikre élőben elmehetsz, maximum előre kell regisztrálni. Mondjuk egy hátránya, hogy sokszor családban vagy haveri körben mennek ezere, sokszor ritkán lehet elcsípni egy embert, aki egyedül ment.

Persze nem minden esemény ilyen.


De amúgy ismerkedni szerintem bárhol lehet, csak egy dolgot kell figyelembe venni. Érd el, hogy a nő akajon is veled csevegni, meg akarjon ismerni.


Magamból indulok ki, nekem nem az kell, hogy a pasi megdicsérjen engem, hogy okos vagyok meg szép. Nem fogok ettől azonnal rohanni hozzá és szeritnem ezzel más is így van aki nem önbizalomhiányos vagy nincs kiéhezve.


Nekem a kelti fel az érdeklődésemet, ha valami érdekes témáról kezd el beszélni. Akkor szívesen félrevonulok vele, beszélgetek, aztán jön ami jön.

2023. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!