Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetem után hol lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem után hol lehet ismerkedni, milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
28 vagyok.
2023. márc. 10. 08:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy. Barátokon (barátok barátja/haverja, barátok testvére/unokatestvére, barátok szomszédja stb), hobbikon (csapattárs, zenekartag stb), érdeklődési körökön (kutyasétáltatás, nyelvtanfolyam, jazz-bár, gyülekezet stb), eseményeken (tábor, továbbképzés, fesztivál, utazás, szülinap, esküvő stb) keresztül leginkább.
2023. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Barátaim mind kapcsolatban vannak Akk0r hogyan? Nem járnak már nagyon úgy sehova..
2023. márc. 10. 08:46
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Esküvő akkor 😂
2023. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

És ha kapcsolatban vannak? Akkor nekik már nem is lehet rajtad kívül szingli ismerősük?Egyszer meghívnak mindkettőtöket egy közös baráti társaságba és onnantól tiéd a feladat.


Te is hívhatod őket.


Egyébként barátokon kívül rengeteg opciót felsoroltam.


Illetve, ha ezek lehetetlenek, akkor először keress új barátokat/haverokat is (ne dobd el a régieket) és új hobbikat. Aktivizáld magad, gondolkodj mi érdekel, mit szeretnél, legyenek céljaid és tegyél értük.


Bárhol lehet ismerkedni. Akár a vonaton is vagy a kisboltban. Igazy a sablonos leszólítás ritkán hatásos. De egy izgalmassal lehet sikered.

2023. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Mekiben, KFC meló közben.
2023. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem kapok nagyon olyan segítséget ami bevállna.. :/
2023. márc. 10. 09:11
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs lehetőség.

Ennyi idősen a normális értékrenddel bíró nők már elkeltek, lassan házasodnak és gyereket terveznek.

Szóval felejtős. Majd pár év múlva válogathatsz egyedüllálló anyukákból, addig meg kibírod valahogy...

2023. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Az #1/#4 miert van lepontozva? Tokeletes valaszok...

Amugy nekem is szemet szurt, hogy nem jartok sehova a barataiddal - hat, ugy nehez lesz, sot szinte lehetetlen.


En a legutobbi kapcsolataimat a kovetkezo helyeken ismertem meg: fesztival

koncert

munkahely

tabortuz baratokkal

falmaszas

buli

2023. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely, strand stb...
2023. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem te akkor se tudnál, ha egy 20 fős lány társasággal mennél inni.
2023. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!