Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen lenne egy harmincas férfi reális, vonzó bemutatkozó szövege?

Figyelt kérdés
Milyen tartalmi és képi elemeket tartalmazzon?

2023. júl. 24. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Őszinte legyen, és akkor azt vonzza, akit ez vonz.
2023. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne az internetben gondolkozzon meg szövegeken! Menjen oda személyesen ismerkedni.
2023. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Semmi bla-bla szöveg.


Tartalmi és képi elemek: hát pl a saját házról, saját kocsi(k),mert 30 felett ez már minimum.


Rajtnak ez megteszi, minden más ezután.

2023. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi nagy wasistdas. Leirod, hogy mit szeretsz, mit csinalsz, amikor egyedul vagy, mi tolt fel. Ha szeretsz koncertekre jarni, akkor azt. Ha motorozni, akkor azt. Ha turazni, akkor azt. Es akkor olyanok fognak teged is jobbra huzni, akik szinten ezt szeretik es mar meg is van egy csomo szinergia, amirol lehet beszelni meg egyutt elmenni, megismerni a masikat.
2023. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hány kép lehet. A kép friss legyen, ne százéves, hiszen százéve másképp néztél ki, az hazugság lenne. Rossz hazugsággal indítani, én ha meglátnék egy ilyent, szóba se állnék vele, max azért, hogy lealázzam, amiért hazudott.


Legyen egy ápolt, mosolygós arckép, és egy teljes testkép, amiből a testalkat látszik. Magyarán ami nem takarja el a testalkatot, tehát nem "hálózsákos". Ha állandóan otthon punnyadsz, és tévézel, akkor NE legyen olyan kép, amin épp egyszer az életben extrémsportolsz, mert félrevezető. Lehet a profil- és a teljes kép mellett olyan is, amin a hobbiddal is látszol, tehát nem annyira beállított. Ha lovagolni szeretsz, akkor lovaglós, ha a kutyákat szereted, kutyás, ha sielni szeretsz, akkor egy síeléssel kapcsolatos kép rólad.


A kép legyen éles, jól sikerült, ne két kb. egyforma képet tegyél fel.


Legyél őszinte, kedves, udvarias. Beszélj a tulajdonságaidról, a hobbidról, amit szeretsz, és az értékrendedet se hagyd ki. Kerüld azt a kifejezést, hogy "normális", mert az elég semmitmondó, azt fogalmazd meg helyette, hogy konkrétan mire gondolsz.


Kerüld az ex-el való sérelmeid felemlegetését, pl. kerüljenek a csak kihasználni vágyó csajok.


Ha külön van bemutatkozás és hogy milyen személyt keresel, akkor a bemutatkozásban ne arról beszélj, hogy mit keresel. Ha az adatokat (súly, magasság, stb. dolgokat egyéb adatsorban közlik, akkor a bemutatkozásban kár külön leírni.)


A szövegben fogalmazz szépen, ügyelj a helyesírásra, központozásra. Számomra ellenszenves az, ha a helyesírás és a fogalmazás béna, sok benne a szóismétlés, mert azt tudatosítja bennem, hogy vagy nem tud írni, fogalmazni, vagy igénytelen. Ez az első benyomás, ha a bemutatkozásban nem erőlteti meg magát, akkor később se várhatok tőle semmit.


Sokszor olvasok olyat, ahol a bemutatkozás helyett idézetet tolnak, vagy azt, hogy "ide lehet bármit írni, szóval nem írok semmit, ha felkeltettem az érdeklődésed, írj". Ez szánalmas. A bemutatkozás az bemutatkozás, és nem véletlen van. Az segít megkönnyíteni azt, hogy egy beszélgetést elkezdjenek, ha felvenné az emberrel a kapcsolatot valaki.


Szerintem pozitív, ha a hibákat is említesz, ha pl. mozgássérült vagy, akkor azt leírod. Az őszinteség itt kezdődik. Hiába találkozunk, ha ez csak később derül ki, akkor az kb. az igazság elhallgatása. És lehet, hogy emiatt kevesebben írnának rád, de lehet, hogy valaki pont emiatt írna csak rád, és sokkal nagyobb eséllyel ő lesz az igazi.

2023. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

"Legyél őszinte, kedves, udvarias."


De ha nem ez, akkor miért játssza el?

2023. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A problema ott kezdodik, hogy ennyi idosen sem tudod, mi vagy igazabol, az add onmagad, irj magadrol tanaccsal sem tudsz mit kezdeni. A bemutatkozas meg tinderen ia fontos, en nem resteltem a szamomra jo dolgokat felsorolni, a retegzenenek szamito kedvenc zenekarom szamat megosztani stb. Igy mindegyik match relevans volt, ott mar tenyleg az egyeni szimpatia dontott. Es itt jon az onismeret masik resze, tisztaban vagy-e a sajat, az atlagot meghalado tulajdonsagaiddal es ezt kepes vagy-e a masik tudtara hozni? Peldaul az olvasottsag, jol tajekozottsag mindig felkelti a nok figyelmet. Ha ezt nem tudod prezentalni, akkor viszont bukott ugy. Akkor neked taraasagon belul kell ismerkedned, ahol tenyleg onmagad adod es nincs rajtad a randi nyomasa.
2023. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem a kerek, egész mondatok fognak meg. Tinderen elég korlátozott a karakterszám, de ki lehet jól használni. Szerintem a legjobb azt tisztázni, hogy mire vágysz, milyen jellegű kapcsolatra, miket csinálnál szívesen a leendő pároddal. Nekem pl. fontos, hogy legyen a férfinak önismerete, tudja, mit akar, legyen tisztában azzal, hogy mit képes nyújtani egy kapcsolatban.

Az hatalmas red flag, amikor valaki a bemutatkozásában panaszkodik magára a társkereső oldalra, meg a nőkre.

2023. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De ha ő panaszkodna a nőkre, nem jobb, ha kiderül a profiljából?


Nem értem, most arra kell tanács, hogy hogy basszuk át a másikat, vagy hogy találjunk magunkhoz illő párt?

2023. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
8. Te stréber vagy .
2023. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!