Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min változtassak ha harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak ha harmincas férfiként mindig csak olyan nőknek kellek, olyanokkal jön össze akik gyereket akarnak, viszont én meg nem akarok ezért hamar végetérnek a kapcsolataim?

Figyelt kérdés
marhára nem vagyok az apa típus, nem bírom a kötöttségeket, szóval mindenkinek jobb, ha nekem nem lesz gyerekem, ezért sem akarok, meg nem is szeretem a gyerekeket
2023. márc. 24. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el az ismerkedes elejen, hogy nem akarsz gyereket es akkor bele sem kezdenek semmibe veled.
2023. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy csomó nő nem akar gyereket, tényleg szerencsétlen vagy ha nem találkozol eggyel sem.
2023. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
#2 ez nem igaz, főleg 25-35 között elég sok nőben ott a tik-tak
2023. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
3. A demográfiai adatok viszont ezt alátámasztják, azok szerint igaz, sőt egyre igazabb.
2023. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Keress vmi gyermektelen vagy nem akarok gyereket stb csoportot. Múltkor szembejött velem hasonló favebookon, tele volt ilyen nőkkel.


B lehetőség h összejössz 40+ os, már egy vagy kétgyerekes, elvált nőkkel, akik nagy eséllyel MÁR nem akarnak több gyereket. :)

2023. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
#4 a demográfiai adatokon csakis azok a tervek látszanak, amik meg is valósultak.
2023. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
6. Igen, látszik rajtuk, hogy mennyire nem vállalnak gyermeket a nők.
2023. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Az én válaszom csak annyi, hogy az ismerkedés során ki lehet erre a témakörre térni. Problem solved. 🤷‍♀️


Aki nem akar gyereket, az nyilván hozzad hasonlóan fog hozzáállni, aki meg akar, azzal meg kár rabolni egymás idejét, ugyanis így csak az történik. Ebben a kérdésben nincs kompromisszum, ez van.

2023. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eddig ésszel választottál nőt: magány ellen, na meg főleg a rendszeres szex biztosítására. Ha változtatni akarsz, legyél szerelemből együtt valakivel és jön minden automatikusan. Mivel ez az érzés 10 évben egyszer jön és akkor se feltétlen kölcsönös, csak annyi múlik rajtad, hogy lekötöd magad olyan nők mellé, akiket nem szeretsz vagy vársz.
2023. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Mond meg az elején hogy te nem akarsz gyereket és az asszonyt eltartani amíg te szenvedsz a pénzért a munkahelyen. Mert a nők 99% azért akar gyereket hogy többe vissza se keljen mennie dolgozni és induljon az eltartósdi Heaven.
2023. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!