Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min változtassak ha harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak ha harmincas férfiként mindig csak olyan nőknek kellek, olyanokkal jön össze akik gyereket akarnak, viszont én meg nem akarok ezért hamar végetérnek a kapcsolataim?

Figyelt kérdés
marhára nem vagyok az apa típus, nem bírom a kötöttségeket, szóval mindenkinek jobb, ha nekem nem lesz gyerekem, ezért sem akarok, meg nem is szeretem a gyerekeket
2023. márc. 24. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

"Mert a nők 99% azért akar gyereket hogy többe vissza se keljen mennie dolgozni..."

Istenem az ilyenek azért mégis milyen egyéb dimenzióban élnek, összesen hány darab nőt láttak életükben egyáltalán, hihetetlen...

2023. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hány éves vagy, de nekem 31 éves férfiként az a megoldásom ennek elkerülésére, hogy 20-25 éves nőkkel ismerkedek.
2023. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

12

Nem is lehetnek túl hosszúak a kapcsolataid, ha jól tippelek.

2023. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10) "a nők 99% azért akar gyereket hogy többe vissza se keljen mennie dolgozni és induljon az eltartósdi Heaven."

Te szerencsesütemény, ez a magyar társadalom pár százalékánál reális normális színvonalon... tudod, mi van a túlnyomó többségnél? Anya szül párat, visszatakarodik dolgozni, de a karriert már cseszheti a gyerekek mellett és megreked egy alacsonyabb jövedelmi szinten, részben rá van utalva apa jövedélmére, cserébe otthon viheti a második műszakot is ő 😘

2023. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok soha. Nem fog változni senki miatt. Megoldás? Az ismerkedés legelején fel kell dobni, akár még az első randi előtt a témát. Eleve hátránnyal indulsz emiatt. Tudom, mert én is. De ez a korrekt magaddal és a másikkal szemben is.

Amúgy nekem mindig idősebb párjaim voltak, akik már nem akartak.

2023. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!