Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen harmincas rokkantnyugdíjas férfival aki nem akar elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
most ismerkedünk, eddig kétszer találkoztunk, be is jön külsőre meg emberileg is aranyos. havonta 200 körül kap rokkantnyugdíjat, örökölt lakásban lakik. szivbetegsége miatt van leszázalékolva 5 éve, ami nem komoly de fizikai munkát nem tud vele végezni szellemi munkához meg nincs végzettsége és mikor kérdeztem miért nem megy el valamit tanulni azt mondta neki ehhez nincs se esze se kedve. attól félek hogy inkább ez csak kifogás és lustaságból mondja és ha esetleg összejönnék vele majd semmi munkát nem akar otthon csinálni majd arra fogja, hogy ezt ő nem csinálhatja, vagy hogy fáradt stb. ágyba még nem mentünk nem tudom ott tud-e teljesíteni vajon
2023. febr. 17. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Ennyire nincs pasi?

Majd találsz mást, ha meg nem, még úgy is jobban jártál.

2023. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

Hagyd békén csórit elég baja van, te meg még le is nézed, a legrosszabbra gondolsz.

Te mivel vagy jobb tőle? Szakíts vele, keress más faszit. Sok sikert.

2023. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd ezt a rokit, ráèrsz ilyenekkel foglalkozni majd 80 èvesen.
2023. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hat engem nem érdekelne, ha betegsége van, nyilván nem tehet róla. De ha van lehetősége képezni magát és fizikailag sem okoz neki rosszat, ennek ellenére nem teszi az azt jelenti, hogy nem akar haladni az életben, beéri azzal, ami van, amivel meg nem egyezik az én gondolkodasmodom. Én nem ismerkednek vele.
2023. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

Igen.


37/F

2023. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem mivel nem akarom ezt egy gyereknek.en csaladot is tervezek.
2023. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mégis mit lehet vele csinálni?
2023. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de van másik pasi csak nekem olyan kell aki megbizható és nem fog megcsalni már pedig egy rokkantnál erre kicsi az esély, valószinüleg nem tolonganak érte a nők. így meg az enyém lesz. gyereket meg nem akarok ez a része nem érdekel. nekem nem kell a pénze, jó fizetésem van, csak ami aggaszt hogy nem akar elmenni dolgozni
2023. febr. 17. 20:29
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Legalább felvehetné napközben a tv shop meg a jóslat adásait, hogy este meg lehessen nézni.
2023. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy rokkant egy dolog de mellette lusta nem akar tanulni nem akar a lehetöségeihez mérten kezdeni valamit magàval....nekem nem kéne.
2023. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!