Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen harmincas rokkantnyugdíjas férfival aki nem akar elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
most ismerkedünk, eddig kétszer találkoztunk, be is jön külsőre meg emberileg is aranyos. havonta 200 körül kap rokkantnyugdíjat, örökölt lakásban lakik. szivbetegsége miatt van leszázalékolva 5 éve, ami nem komoly de fizikai munkát nem tud vele végezni szellemi munkához meg nincs végzettsége és mikor kérdeztem miért nem megy el valamit tanulni azt mondta neki ehhez nincs se esze se kedve. attól félek hogy inkább ez csak kifogás és lustaságból mondja és ha esetleg összejönnék vele majd semmi munkát nem akar otthon csinálni majd arra fogja, hogy ezt ő nem csinálhatja, vagy hogy fáradt stb. ágyba még nem mentünk nem tudom ott tud-e teljesíteni vajon
2023. febr. 17. 19:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Mit dolgozott ő, hogy 25 évesen akkora volt a fizetése, hogy ekkora rokkantságit állapítottak meg neki?!?
2023. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd békén szegényt még miattad lesz szívrohama.
2023. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarsz gyereket? Hát, ha lehorgonyzol emellett a pasi mellett, akkor mégis lesz egy. (ő) Készülj fel!
2023. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Pozitív diszkriminációnak érzem ezt tőled kérdező .. ami amúgy semmivel sem jobb a negatívnál. Mint amikor valaki kiemeli "hogy te rendes fajta vagy" --> na ezt a négerek rühelik.
2023. febr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Havi 200k? Bárcsak nekem is lehetne rokkant nyugdíjam
2023. febr. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

200 e? Annyiért én is elmennek rokkantnak.



Amúgy szerintem csak lusta. Kerüld el az ilyet. Ha nem vagy dagadt nő akkor ennél sokkal jobbat is találhatsz!

2023. febr. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire ronda vagy kérdező?
2023. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én el se hiszem, hogy ezek a kérdések valósak.


"de van másik pasi csak nekem olyan kell aki megbizható nem fog megcsalni már pedig egy rokkantnál erre kicsi az esély, valószinüleg nem tolonganak érte a nők."


"csak ami aggaszt hogy nem akar elmenni dolgozni"


Egy az illető nem rokkant, mert a rokkant teljesen más, hanem szívbeteg és betegség miatt van leszázalékolva. Jogosan,mert egyetlen egy munkáltató se tudná megemészteni azt, hogy miatta hunyt el az illető, a másik meg az, hogy neki is szar érzés lenne ha csinálná a munkát lelkesen, de képtelen rá, mert a szive miatt gyorsan fárad és nem bírja, fogalmad sincs milyen érzés az, nem mellesleg meg súlyt sem cipelhetnek ilyen emberek és a streszt is ki kell zárniuk az életükből, na már most melletted bőven lenne stressz, gondolom nem akarod a halálát.


Amúgy meg aki le van százalékolva az ha munkát keres utána nem fog kapni leszázalékolt nyugdíjat, de amúgy mivel le van százalékolva teljesen így nem is vennék fel sehova.

Amúgy meg ha olyan szívbetegsége van, akkor veled se fog szexelni, és lehet ő nem csal meg téged, de te meg fogod csalni.


Amúgy meg attól hogy betegsége van még nem hülye, rá fog jönni, hogy lenézed és csak érzelmi rabszolgát keresel.

2023. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt hogy működni tudjon ha te egy normális értékrendű nő vagy. És ezt nem rosszból mondom.
2023. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

#11: "Mit dolgozott ő, hogy 25 évesen akkora volt a fizetése, hogy ekkora rokkantságit állapítottak meg neki?!?"


Nyilvánvalóan kamu a kérdés, gyakorolnia kell még a kérdezőnek a trollkodást.


A válaszával végképp elárulta magát.

2023. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!