Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy olyan férfival, akit "viszonylag" önbizalomhiányossá és depissé tett a rengeteg női elutasítás és sikertelen társkeresés, de ha végre valaki járna vele, helyrejönne a lelke?

Figyelt kérdés
Már attól jobban lenne, ha benne lennél 2., aztán 3. randiban, de onnantól, hogy megbeszélitek, hogy ti akkor mostantól egy pár vagytok, olyan boldog ember lenne, amilyen talán még soha nem volt.
2023. júl. 21. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, nem, nem, NEM, N E M!!!


Aztán az első suta gesztusnál vagy kisebb kritikánál összeomlik az ilyen pasi, és elkezd hisztizni, de persze te leszel a szemét. Nagyobb gond esetén se lehet semmit megbeszélni, mert odafigyelés helyett összeomlik és öngyilkossággal fenyegetőzik.


Nem leszel automatikusan boldog, ha lesz barátnőd, főleg nem hosszú távon. De ezzel a hozzáállással hatalmas nyomás alá helyezed a nőt, és képtelen leszel a legkisebb problémát is megoldani.

2023. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

#1

"Másnak se akad mégis elégedett az életével, mégis boldog!"

Ez így biztosan nem igaz, az sem feltétlen boldog, aki párkapcsolatban él.

2023. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha megtudnám, hogy így áll a dologhoz, azonnal eltűnnék az életéből.
2023. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Jobb ha belevésed az eszedbe, hogy a nők először a hibáidat fogják keresni. És ha minden oké, utána nézik a jó tulajdonságaidat.
2023. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
És előző vagyok: jobban megéri, ha kurvákra költöd a pénzed, nem egy nyáltól tocsogós érzelgős lyukhisztinára.
2023. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem lenne szimpatikus, mert azt sugallná, hogy rajtam múlik az ő boldogsága, és rám hárulna a felelősség... amikor mindenki a saját boldogságáért felelős elsősorban. Szerintem inkább menj pszichológushoz. Illetve a másik - ha vki elég felnőtt, az tudja, hogy semmi nem garancia a boldogságra és nem tudja a jövőt leírni. Lehet, hogy a tökéletes nővel sem lesz 100%-ig boldog, egészséges ember, lehet, hogy van más probléma, magával született depresszió is a háttérben.
2023. aug. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!