Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek olyan klubok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan klubok, ahol a társkereséssel bajnan lévô, önbizalomhiányos emberek összegyűlnek, hogy ismerkedjenek?

Figyelt kérdés

Szerintem király lenne.

Esetleg mégis létezik ilyen?



2016. ápr. 25. 18:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Bajban*
2016. ápr. 25. 18:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ott se mindenkinek jönne be a dolog, mert sokan felszínesek a szüzek között is. Én pl. lehet hogy találnék csajt ilyen helyen, mert én mondjuk nem vagyok felszínes, de a szexi cicára áhítozó szűz férfiak lehet, hogy nem ismerkednének átlagos lányokkal, hanem csak lesnének.
2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi nem talál társat, az azért van, mert csúnya vagy alacsony. Ha egy nő nem talál társat, az pedig azért, mert túl válogatós külsőre. Ebből könnyen belátható, hogy ez a két csoport soha nem fog egymásra találni.
2016. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első hónapban befuccsolna a klubb, mert önbizalom hiányos emberek nem mernének bemenni.
2016. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én sem találok társat, pedig magas vagyok, és nem vagyok csúnya, sem válogatós.

Ja és dagadt se vagyok, rendszeresen sportolok. Szal ez az elmélet bukott, az társkeresés ennél komlexebb dolog.

2016. ápr. 25. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed, hogy se csúnya, se válogatós nem vagy ;)
2016. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A probléma nem az emberek külsejében keresendő, sajnos.

Sajnos, mert azon könnyebb egzakt, jól látható változást elérni.

A bug sajnos két egymást erősítő tényezőben van. Az egyik a média diktálta testkép(ami újabban a férfiakat nyomasztja jobban, illetve a rájuk szabott ideál sokkal szűkebb lehetőségeket biztosít nekik a sikerélményhez) és az emberek énképe(több kísérlet is bizonyította, hogy az emberek minél inkább eltérnek a standardtól bármelyik irányba(szórás), annál is erősebben fogják érezni magukon annak a hatását(aki szebb kicsivel, az még csak kicsivel szebbnek fogja érezni magát, de aki viszont közepesen szép, az már nagyon szépnek, stb.)

A két dolog eredője okozza napjaink ismerkedés drámáját.


Egy klub az ilyen embereknek még mindig csak egy csürhe lenne átlagos vagy rondább emberekkel, de az alapgondolataikon nem változtatna.

Attól, hogy egy lány mondjuk hurkás, még nem következik, hogy megelégedne a rosszabbal. Ő is annyi sorozatot néz, ugyanannyi hatás éri és azt mondja, hogy ő semmivel sem rosszabb ember, mint a karcsú barátnője, szóval miért is kéne rosszabbal beérnie.

Ráadásul ő nem is fog kezdeményezni, mert a modern feminista nők valahogy ezen a kötelezettségen valahogy nem akartak osztozni a férfiakkal(vajon miért nem? :)

A klub férfitagjai közül pedig majdnem mindenki azért lesz ott, mert nem képes leszólítani, kezdeményezni, kötetlenül társalogni.

Ez a klub csak úgy működhetne, ha megfelelően kis létszámú csapatoknak játékot vagy egyéb elfoglaltságot szerveznének és valaki dedikáltan vezényelné az egészet.

...és az alkohol sem hiszem, hogy ártana a helyzetnek.

2016. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak, egy rakással. tele a net ismerkedős oldalakkal. Szóval gyorsan tolj fel pár képet badoora meg tinderre, aztán hajrá!
2016. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kezdeményezések, ahol pl. társkereső guru megszervez ilyet, aztán részt vehet rajta aki akar "jó pénzért persze"...
2016. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!