Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik a tandíjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik a tandíjukat alkalmi prostitúcióból fizetitek: vannak gondjaitok a társkereséssel amúgy?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
A múltat el lehet hallgatni; és talán még tanulnak is pár fogást. Ráadásul idősebb korban is hasznos lehet, ha nagy a pénzzavar otthon.
2016. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, ki akarna ilyen barátnőt?
2016. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kell az előítéletesség.

A megbocsátás előfeltétele a meghallgatás.

2016. ápr. 4. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek előítéleteim a prostitúcióval szemben, ez a társadalom egy kereslet-kínálat alapú intézménye. Csak azt mondom, aki ilyesmivel keresi a kenyerét, azt nem tudnám egyenlő félnek tekinteni (ami számomra fontos egy kapcsolatban). De attól még lehet, hogy van olyan, aki igen. Ettől függetlenül meghallgatom és elfogadom a jelenség létezését.
2016. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudod négyes, szinte bárki bármire rámondhatja, hogy ha ezt elkövette a jelölt, akkor az ő szemében már nem lesz többé ember.

Ez a dolog azonban nem a bűnhöz kötődik, hanem csakis hozzád, aki megvetéssel állsz ahhoz, aki valóban megvetendőt tett, de az élet nem csak addig tart, amíg valaki hibázik.

Te is hibázol és olyankor mit vársz el a többi embertől?


Én nem azt mondom, hogy exprostikkal járnék minden áron, de ahogy egy háborút megjárt ember jobban tiszteli az életet, ahogy egy borzalmasan szegény ember jobban megbecsüli a gazdagságot, úgy egy "bűnös" nő talán jobban megbecsüli a szeretetemet. Ha nem is feltétlenül van így, de látok rá esélyt.

2016. ápr. 4. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak erényei és hibái, ezt nem is vitatom. Lehet, én meg elfogadok olyan dolgokat, amiket te nem. :) Egyéni preferenciák kérdése.
2016. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a szíve a helyén van, és ezt érzem benne, engem nem érdekelne, és abszolút el tudnám fogadni. Bár nekem fontos, hogy helyes is legyen. Külsőre én sem vagyok rossz, viszont olyan lányt találni, aki rendes, és tetszik is, nagyon nehéz.


34F

2016. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!