Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az fair hogy sok 60-70 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fair hogy sok 60-70 kilós nő is fintorog egy pocakos férfire?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nem súlyosan kövér de azért nem sportos és van pocakja az pont egy ilyen nő szintje és mégis fintorognak rá a legtöbben és csuklóból utasítják el a férfit.

2023. júl. 12. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha a sportra szánnál ennyi időt, mint erre a nyekergésre, már kockás hasú görög isten lennél, aki le tudja vakarni a nőket.
2023. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Fair hát. Senkinek nem kellene olyannal szexelnie, akivel csak tűri a dolgot.
2023. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A nőknek jól áll a husi, a domborulatok. Azz más kérdés, hogy van akinek tetszik van akinek nem. Ha neked nem tetszik akkor így jártál.
2023. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
A 6x kiló nem kövér. Neked meg gondolom fél órával előbb ér be a hasad, mint te.
2023. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen fair. 64 kiló vagyok úgy, hogy már 7 éve sportolok, sokat nyom rajtam az izom. Most akkor azért, amit a mérleg mutat, el kellene néznem a hájas hasat?

De még ha nem sportol a nő, akkor sem köteles összejönni olyannal, akihez nem vonzódik.

2023. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a súly még nem feltétlen túlsúly hacsak nem 150centihez 70 kiló valaki. Az meg hogy kinek milyen igénye van társkeresés terén, nem a te dolgod. Sok pocakos pasinak is van barátnője.
2023. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
68 kilósan vékony voltam, 75 kilósan formásan husis, most több vagyok, de az enyhén pocakos páromnak így is jó vagyok és ő is nekem. Napi többször szexelünk, miközben te itt hisztizel...
2023. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
61 kg vagyok, hetente háromszor járok erőnléti edzésekre, van izomzatom, S-es ruhákat hordok. A pocakostól vagy a kövértől elég távolinak érzem magam :D
2023. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjuk már, hogy 60 kg kövér... :D

Ezen a tartományon belül minden az életmódtól és a magasságtól függ.

Én 172 cmhez vagyok 53 kg és rendesen zsíros a hasam. Mi az oka? A rossz kajálás, ülőmunka, mozgásszegény életmód és alapvetően vékony alkat, tehát a csípőm keskeny és melleim pl nem igazán vannak. Unokatesóm ugyanehhez a magassághoz 65 kg, csupa izom, karcsú derék, kerek idomok, egyenes tartás stb.


Annyira uncsi már ez a kilózgatás, hogy beszarok. Amúgy meg elálrulok egy titkot: a 150 kilós nők is ahhoz vonzódnak, akihez akarnak. Tedd túl magad ezen az érzelmi megrázkódtatáson.

2023. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem az.
2023. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!