Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány fintorogva elfordul amikor odamegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok büdös, tiszta vagyok! És nem is a szövegemmel van baj, mert még meg se szólalok de már ezt csinálja. És nem csak 1 lány, hanem elég sokan sajnos...

24F


2011. máj. 16. 10:44
 1/9 nielindi ***** válasza:
ejj :D hát ez semmi jot nem jelent!! :D
2011. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami még lehet:

-igénylelen öltöködés, szakadt ruhák

-ápolatlan arcszőrzet

-nagyon előnytelen testalkat

-ronda az arcod

-valaki pletykákat terjeszt rólad

2011. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-tiszta, rendezett a ruhám

-arcszőrzetem nincs

-testalkatom oké, magas vagyok és kicsit sportos

-pletykákat tuti nem terjesztenek, nem is ismerősöknél próbálkozok

2011. máj. 16. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak olyanok akik félénkségüket egy ilyen gesztussal intézik el,lehet bejössz az illetőnek,csak nem mer lépni.
2011. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"magas vagyok és kicsit sportos"


Ugye nincs bumburnyák fejed???

2011. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nm nyilvánvaló jelekből te választod ki azt a nőt aki el fog utasítani.

Vizsgáld me mi jár a fejedben amikor kiválasztod illetve amikor közeledsz felè. meg azt is milyen szempontok alapján választasz. fejedben van a megoldás.

2011. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10:55 nek igaza van.. Már Én is találkoztam olyen lánnyal aki a félénksége miatt volt bunkó.Közben meg mástól azt hallottam h nem is kicsit jövök be Neki.
2011. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy az van, amit a 10:55 -ös írt.


Vagy pedig a csaj tudatalattija azt az üzenetet küldi a testének, hogy nem, ez az ember "nem jó". (ezt most nem sikerült jól kifejeznem)


De, nálam is volt ilyen. Egyik kollégámnál jött elő.

Semmi bajom nem volt a gyerekkel (nem tetszett) és nem volt bunkó sem, büdös sem. Addig amíg 2-3m-re volt tőlem minden rendben volt. Amint közelebb jött azt éreztem, hogy hátrébb kell lépnem, távolságot kell tartanom. Ez ösztönösen jött, hiába próbáltam mellette maradni, nem ment. Taszított.

2011. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és az mit jelenthet ha nem fintorog, hanem mikor messziről meglát elbújik?

Pl. egyszer beszéltük a buszmegállóban (semleges beszélgetés) és mikok 2 napra rá meglátott hogy közeledek, lelépett. Képes volt elmenni a buszmegállóból.......

2011. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!