Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért van ilyen nagy kereslet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért van ilyen nagy kereslet a fiatal nőkre, mert a nők ennyivel hamarabb öregszenek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép mindent elárul. Ráadásul sajnos Magyarországon még ilyenebb a helyzet. Azt látni, hogy a nők látványosan hamar öregszenek, a férfiak meg szinte örök fiatalok.

Tehát erre a nemzetre még fokozottabban érvényes ez. Aki nem hiszi, menjen ki Nyugatra és nézze meg milyen ott egy átlagos 40 körüli nő és milyen itt egy 40 körüli nő.

Tehát akkor miért csodálkoznak, hogy ilyen nagy a kereslet fiatal nőkre? Bizony a legtöbb nő még 40 évesen is azt hiszi csúcs formában van, "soha nem volt még ilyen szép", holott a valóságban meg pont olyan az "akkor és most" külseje mint a képen látható hölgynek.



2023. júl. 10. 22:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
2023. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

Az egy kiragadott példa. Millió ellenkező példát lehetne felhozni.

A férfiak csak a hatalmas egojuk miatt hiszik, hogy nem öregszenek.

Sokan már a harmincas eveik elején kopaszodnak, Miki egeresednek, ami minden, csak nem fiatalos. Az elhízás is magasabb náluk, és több az igénytelen is. Szóval nem, nem igaz a felvetesed.

2023. júl. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%

"Aki nem hiszi, menjen ki Nyugatra és nézze meg milyen ott egy átlagos 40 körüli nő és milyen itt egy 40 körüli nő."


És azt is, milyen itt egy átlagos 40 körüli férfi. Leginkább siralmas. A nők sokkal igényesebbek.

2023. júl. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a kép mindent elárul."


Ez az egy kép elárul mindent a 40-esekről? Egyetlen kép? No mesélj még.

Az én véleményem az, hogy én sajnos a hazai 40-50-eseket szinte kompletten elhízottnak, lepukkantnak látom sajnos, nemektől függetlenül. Néhány fő kivételt látok, azokat látom fiatalosabbnak és fittebbnek 40-től fölfelé, akik:

1. Genetikailag szerencsésebbek

2. Az átlagnál látványosan jómódúbbak, gazdagabbak

3. Egyértelműen látszik rajtuk, hogy aktívan sportolnak

(ezek a szabad szemmel is látható dolgok).


Pont most voltam a hétvégén Hajdúszoboszlón, kimondottan figyeltem a különféle társadalmi rétegeket, és egyértelműen árulkodó volt a vagyoni és életmódbeli (pl. sport, tudatos étrend) állapottól függő testalkat, fiatalság és fittség. Mert az aktív sportolás és egyéb életmódbeli igényesség igenis meglátszik az embereken. A vagyonból meg mindenféle készítményt lehet vásárolni. A jó genetika meg ugye vagy adott, vagy nem, ahhoz nincs mit hozzáfűzni. Abban viszont teljesen igazad van, hogy ebben az országban sajnos, ha az össztársadalmat nézzük, számottevően több a lepusztult ember, mint a fitt. Ugyanez igaz Magyarország és mondjuk Ausztria viszonylatában is.

2023. júl. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a stresszt kihagytam, az is óriási például befolyásoló tényező. Az meg ugye közismert, hogy a magyar társadalom rendkívül frusztrált, stresszes.
2023. júl. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
97%

Szóval ha egy 66 éves amerikai nőrol kistitenek egy előnytelen paparazzi fotót, abból az következik, hogy a magyar 40 éves nok ramatyul néznek ki, míg a férfiak remekül.


Hányszor mondták már neked, hogy igen ostoba vagy?

2023. júl. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
94%

“Azt látni, hogy a nők látványosan hamar öregszenek, a férfiak meg szinte örök fiatalok.“


Itthon? Ne szórakozzunk már! A barátom 27 éves és már sok kortársa úgy néz ki, mint valami kopasz, hordóhasú, alkoholista negyvenes apuka, aki elhalálozik 5 éven belül.


A nyugati nőknél pedig felnevettem. Ismerkedj már akkor Németországban. :D

2023. júl. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
16%
Mert a magyar nők 30 éves korukig vannak csúcson. 30 év betöltése után látványosan lepukkadnak. 40 évesen vidéki nagymama alkatú lesz.
2023. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
73%

Hogy néz ki egy vidéki nagymama?

A kolléganőim 35-40 évesen rémisztően. Betegség, genetika. 1 fő annyira vékony, mint én, a többi kövér. 80+ kg. Pár 20 éves van, aki vékony. Igaz, hogy nagyon ad magára mindegyik, szép ruha, kozmetikus, körmös, de a sport már nem fér bele, munka után vásárolnak, viszik a gyerekeket ide - oda, este házimunka, aztán fekvés, mert reggel 4-kor korán kell kelni. Egyszerűen energia nincs akár otthon sportolni, mert akkor már inkább megöntözi a kertet, ha van fél órája.

2023. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt látom, hogy ezek a nők vannak egyedül hanem a fiatal és most már középkorú férfiak egyre nagyobb tömegei. Akik elkezdték magukat inceleknek hívni.
2023. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!