Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresőkön valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőkön valóban nagy a kereslet még a csúnya nőkre is?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom itt, hogy társkeresőn a legrondább nőnek is százasával írnak a férfiak, hogy lassan elcsábulok és regisztrálok valahova. Eddig nem mertem, mert nem szeretek képeket megosztani magamról vagy akár képeket csinálni, de lassan mindenhol probáltam ismerkedni, ahol lehetett (baráti társaság, egyetem, szórakozóhely, hobbicsoport stb.), persze nulla sikerrel, úgyhogy kezdek kifogyni az opciókból.

Azért számomra még mindig elég hihetetlennek tűnik, hogy csúnya nőként társkeresőn annak ellenére sikeres lehet az ember lánya, hogy ott csak és kizárólag a külső alapján dől el a szimpátia, nincs lehetőség személyiséggel, kellemes hangszínnel, mimikával, gesztusokkal stb. kompenzálni.


2022. ápr. 19. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
igen
2022. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
A férfiak igénytelenek, nincs új a nap alatt
2022. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem a nőre van kereslet, mint emberre, hanem a puncijára. A férfiaknak ennyi kell.
2022. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Élőben pedig nem igénytelenek, és a puncinál se mindegy a körítés...
2022. ápr. 19. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Beregisztráltam egy kamu női profillal egyszer.


Már akkor írtak egy csomóan amikor a fotók még nem is voltak jóváhagyva és nem volt egy kép sem.

2022. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös, miket írtak?
2022. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

6-os:


-Szia

-Szia (név)

-Szia hogy vagy?

-Szia (név) hogy vagy?

-Szia milyen volt a hétvégéd?

-Szia mit csinálsz a hétvégén?

-Szia lenne kedved egy kávéhoz

-Szia (kisregény saját magáról amit el sem olvastam)

2022. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen nagy a kereslet én ezt a Badoon figyeltem meg ugye ott úgy tudsz írni valakinek előfizetés nélkül ha van valakivel machatad vagy nem népszerű egy átlagos vagy az alatti nők többségének nem lehet írni mert népszerűek tehát írnak nekik.
2022. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan fognak irni, de nem lesz benne sok koszonet. Alapelvaras, hogyha nem vagy szep, akkot egybol tedd szet a labad, kulonben nem pazarolnak rad energiat. Marbaz elejen kezdheted azzal, hogy nem vagy konnyuveru es el is fog tunni az osszes kiehezett fiuka. Persze ezt ugy adjak elo, hogy mar a ronda lanyoknak is egekben vannak az elvarasaik. Igy mukodik a tarskereso appok vilaga.
2022. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen badoo meg társaik alapból azokkal vannak tele akik senkinek sem kellenek, maradékok. Csak IRL nem mernének ismerkedni, mert úgy néznek ki mint egy teliberakott búvárruha esetleg valamiféle kisegítős szefósok


Anno troll fiókokkal felmentem bohóckodni, 10 csajból 8 maradék selejt, a másik kettő fake.

Srácokból hasonló az arány

2022. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!