Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért van ilyen nagy kereslet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért van ilyen nagy kereslet a fiatal nőkre, mert a nők ennyivel hamarabb öregszenek mint a férfiak?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép mindent elárul. Ráadásul sajnos Magyarországon még ilyenebb a helyzet. Azt látni, hogy a nők látványosan hamar öregszenek, a férfiak meg szinte örök fiatalok.

Tehát erre a nemzetre még fokozottabban érvényes ez. Aki nem hiszi, menjen ki Nyugatra és nézze meg milyen ott egy átlagos 40 körüli nő és milyen itt egy 40 körüli nő.

Tehát akkor miért csodálkoznak, hogy ilyen nagy a kereslet fiatal nőkre? Bizony a legtöbb nő még 40 évesen is azt hiszi csúcs formában van, "soha nem volt még ilyen szép", holott a valóságban meg pont olyan az "akkor és most" külseje mint a képen látható hölgynek.



2023. júl. 10. 22:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%
Tehat az atlag magyar ferfi Tom Cruise aha behugyozok a rohogestol
2023. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
4%
Atlagosan 10 évvel öregebbek a nök. Tehát egy 40 es nőhöz egy 50 es pasi való.
2023. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
97%

#6 te miről beszélsz? 🤡 A képen a 66 éves Kelly McGillis látható, nem egy negyvenes nő 🤦 Egyébként 5 évvel idősebb Tom Cruise-nál, így skubizd meg a régi Top Gunos képet. Így már mindjárt más a leányzó fekvése nem? Jó randa 30 éves nyanya van rajta mi, egy 25 éves ficsúrral?

Egyébként Cruiset csak a filmekre és a vörösszőnyeges eseményekre hozzák tiptop állapotba, a hétköznapi megjelenése sokkal lehangolóbb, elég viharvert az ábrázata, a parókai meg hervasztóak.

De a legviccesebb agymenésed az örökifjú magyar férfiak :D Ugyanarról beszélünk? A harmincévesen kopaszodó, tokás, hasas bácsikról? :D

2023. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
96%
Hát izé. Azt írod, hogy a magyar nők tropák 40 éves korukra és ezt az állítást egy 60 éves amerikai nővel kívánod illusztrálni. Most akkor én nem értem, vagy te nem dolgoztad ki ezt megfelelően? :D Segítek: az állításodat úgy tudnád igazolni, ha linkelnél pár 40 éves magyar nőt, aki lestrapált és pár külföldit, aki csodásan néz ki, ugyanabból a korosztályból.
2023. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
75%

A munkahelyemen sok làny van 20 és 30 között. Szinte mind szét van esve. Hájas narancsbőrös a combjuk, hatalmas zsíros seggel. Műpilla, óriási műköröm, 5 kiló smink.

Szóval ennyit erről. A most 40 es korosztály ezerszer jobban tartja magát.

2023. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
77%

Én meg beteszem ide ezt és megállapítom, hogy az összes 40-es magyar nő gyönyörű. Kb ennyi értelme van a kérdésednek:


[link]

2023. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
77%
A 40 esek vagy nagyon jól tartják magukat vagy nagyon rondák, kövérek.
2023. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen butaság ez a konkrét összehasonlítás, ott van Meryl Streep, 74 éves, aztán plasztika nélkül is simán letagadhatna 10 évet.

Vagy magyar viszonylatban pl ott van Varga Izabella, szerintem nagyon csinos 50 évesen, de biztos van ennél jobb példa is.

Ellenben pl Rubint Rékának meg olyan a feje hogy az inkább fujj, a testéről nem is beszélve.


Egyébként meg a narancsbőr nem az elhanyagoltság vagy az elhízás jele. Aktívan táncoltam, 55 kiló voltam 178 centihez és akkor is látszott narancsbőr a combomon, ha összenyomódott. Pedig úgy néztem ki mint egy fogpiszkáló.


A magyar valóság meg az, hogy az átlag nőnek x terhesség után, munka meg háztartás mellett ritkán van ideje annyira karbantartani magát, hogy letagadhasson 10 évet. Plusz a hízást okozó hormonális betegségek is gyakrabban sújtják a nőket. Ráadásul egy 40-es 50-es házas férfitől kb annyit várnak kinézet terén, hogy néha fürödjön meg borotválkozzon, meg azért találja meg a farkát a hasa alatt.

2023. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefogyna és befestené a haját, egy perccel sem látszana idősebbnek.
2023. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%
14: 67 éves, nem?
2023. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!