Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok embert érint az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert érint az, hogy kevés emberrel szeretne komoly kapcsolatot és nem jön össze a kereslet a kínálattal?

Figyelt kérdés
Én esetemben kevés nővel tudok komolyat elképzelni. Általában mikor ismerkedem egy idő után elfogy az érdeklődésem, ha neten ismerkedem akkor nincs kedvem találkozni. Viszont, ha valaki igazán szimpatikus, vonzó neki én nem kellek. Szívás. 😔
2022. jún. 10. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az a nehéz, hogy elsőre soha nem látják meg bennem az értéket. Az az "azta micsoda nő" fíling aki után kaparnak sírnak, soha nem jön le rólam elsőre, csak később kerülnek sokan képbe, hogy kivel is álltak szóba és kit hagytak ki.


Van a férfiakban valahogy egy alaplekezelés. Pl csak szexre kellesz mikor voltál utoljara pasival hiányod van e.


Es azt sem tudják ezt epp kinek írják...hogy meg kéne kicsit máskor gondolni.


Ezen korábban szinte elbőgtem magam

Később poenra vettem pl utólag mutattam csak meg, hogy amúgy milyen bombát veszített most el

Van aki kapcsolatban jött rá a nevem alapján nyomozva hogy ki is vagyok valójában es akkor ütött be csak neki a love bombing

Meg stbk megesnek.


Kezdem utálni azt hogy az ALAP a lekezelés.

2022. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ritka az a férfi aki már elsőre Nőként bánik a Nővel.
2022. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbben így vagyunk vele, hogy kevesen jönnek be elsőre, az meg még ritkább, hogy kölcsönös.

Pont ezért van az, hogy a legtöbb kapcsolat hosszabb ismeretségből alakul ki. Egyre többször beszélgettek, egyre jobban megismered, és rájössz, hogy elkezdtél vonzódni is. Ha a beszélgetések jók, akkor sokkal nagyobb az esély, hogy kölcsönös az érzés.

2022. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: Nem ritka, csak hosszú évek alatt megunjuk, mikor a sokadik nő sokadszorra használ ki és sírja ki a vállunkon magát, hogy megint valami gyökérrel jött össze, meg mennyire igazunk volt, legközelebb tényleg hallgatni fog ránk (a sokadik legközelebb, mert már többször mondta ezt).
2022. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert gyokerekkel jonnek össze? Mert gyökerek vannak.
2022. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Nem. Ők úgy látják, hogy az összes pasi gyökér, mert az ő 5 exük is mind az volt, nem beszélve a 30 randipartneréről vagy akikkel ismerkedett, meg a barátnők is ugyanerről számolnak be.


Mi pedig úgy látjuk, hogy a férfiak 10-20%-át veszi maximum emberszámba, az összes többi vagy barátzóna, vagy levegőnek nézik, vagy láthatatlan, vagy nincs kémia, vagy egyéb olyan kategória, hogy rosszat nem lehet rá igazán mondani, csak valami miatt nem adja.

2022. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy vettem észre, hogy egyre több embert érint az, hogy csak huszas, harmincas évükre találják meg életük legelső párját. Egyik ismerősöm 30 éves kora után találta meg első barátnőjét és már összeházasodtak. Nekem se volt még senkim, de nem adom fel.
2022. jún. 13. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Az tök természetes, hogy nem mindenkivel illünk össze. De ha azt szeretnénk, hogy magunkért szeressenek, akkor hát csak magunkat érdemes adni. A másik felé meg egy egészséges kíváncsiság a normális és utána eldönteni. Semmi nem kötelező, nincs általános recept.


Azt látom, hogy az emberek (mindegy, hogy nő vagy férfi) átviszik a következő vagy reménybeli kapcsolatikra az előzőeket. Ami persze természetes, csak a legtöbbször nem működik. Ebben benne van, hogy csalódott és már belefáradt, nem akar kockáztatni vagy annyi lelkesedést belerakni vagy gyanakszik... Vagy pont túl lelkes, rámenős vagy lábtörlős... stb. mert még vagy már régóta nem volt senki, vagy csak az önértékelési zavara van és ebben méri magát. Tipikus ha az előző ezt meg azt hiányolta, akkor a következőnek akkor is azt adja akkor is, ha az allergiás rá, mert most "jól" akarja csinálni. Vagy ha az előzővel ez meg az volt a játszma, akkor a következőt félreérti, amikor az tényleg őszinte.

2022. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!