Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vedd lejjebb az igényeidet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vedd lejjebb az igényeidet az valójában azt jelenti, hogy legyen olyan partnered aki nem igazán tetszik, érd be rossz minőségű szexel és, hogy nem leszel boldog mellette?

Figyelt kérdés

Kétféle embertől szoktam ezt hallani az egyik az aki ül a langyos fosban magyarán szar a kapcsolata és azt magyarázza, hogy hát barátom ilyen az élet ezt kell szeretni. Hát ennél még az egyedüllét is sokkal jobb.

A másik embertípus akinek soha nem voltak még társkeresési problémái szerencséje volt jó helyen volt jó időben jó kapcsolatban él, vonzódik a partneréhez, jó a szex, boldogok és így mondogatja ezt, fogalma sincs mennyire borzalmas egy szar kapcsolatban élni.


Kajak nem értem, hogy miért jó ez a megközelítés. Senki nem akar nyűglődni egy nem megfelelő partnerrel és ezért jobb egyedül maradni. Persze régebben kevesebb volt a szingli, de régebben összeadták az embereket és ahogy a családomat elnézem, apám anyám nem szerette egymást, keresztszüleim se, többi rokonom se nagyon. A gyerekkorom is ráment erre tudom, hogy milyen egy rossz kapcsolat. Látva, hogy nem hozott jó eredményt az, hogy mindenkit összeadtak talán nem is olyan nagy baj, hogy sok a szingli.


Persze biztos jönni fognak olyan válaszok, hogy fejleszd magad, dehát az alap, nem? Ezt is minek kell felhozni mikor magától értetődő, hogy fejlődni azért nem árt.


2023. júl. 8. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

"Most írtam, hogy olyat kell keresni, akivel passzolsz, aki még melléje tetszik is!

Akivel kölcsönös."

Azt kellene belátni, hogy ilyen nem minden esetben/szinten van. És nem, nem azért, mert a rút kiskacsa szépséget keres, ne legyünk már ennyire eccerűek'.

Ocsmány nőként én például nyilván rá sem nézek helyes férfira, mert már ennyitől is szarrá görcsölném magam. Tökéletesen tudom, hol a helyem úgymond...

Csakhogy egy rút kiskacsa nem fog vonzalmat kiváltani, és ez visszafelé is érvényes: attól, hogy ő rút, nem képvisel külön fajt, ugyanúgy szüksége van (lenne) vonzalomhoz a "párosodáshoz", mint a szerencsés módon szépnek születetteknek, tehát nem, ő sem fog vonzódni egy másik rúthoz, csak azért, mert azonos szint. Úgyhogy nekik, ennek a kategóriának marad a vonzalommentes, szar szexes kapcsolat. Egyszerű logika, racionalitás, nem nehéz elfogadni, csak félre kell tenni a mesei "csak a belső számít, az mindent megszépít" jellegű gondolkodásmódot.

2023. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
10, mintha az olyan egyszerű vagy egyszerűbb lenne... Nem "sírni", derűsen, teljes lelki békével viselni, hogy az élet igazságtalan, neked épp peched volt, így jártál. Ugyan már. Ebbe csak keserűen beletörődni lehet. És most ne jöjjünk már azzal, hogy Afrikában bezzeg éheznek, szomjaznak...
2023. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csakhogy te hiába vagy rútkiskacsa, hogyha valaki szerint szépség vagy, hiszen mindenkinek más az ízlése és a külső csak egy burok.

Viszont ha te azt sugárzod, hogy te egy semmi vagy, mert ronda vagy, az jön le másnak, hogy durva pokróc vagy és ilyesmik, akkor menekül tőled a legtöbb ember, kevés áll meg/ki melletted, mert megvan a maga baja és nem vesz még egy batyut a vállára - téged.

Viszont ha a kisugárzásod rendben van, kedves, mosolygós, kiegyensúlyozott, magabiztos vagy, akkor inkább van esélyed, mint nincs.

Nekem 8, te életed, de ha még meg se próbálsz változatni magadon az azért baj, szomorú eléggé...

2023. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ, faszi vagy, vagy nőci.

Ha férfi, akkor a gyk-sok véleménye szerint teljesen jogos, adj lejjebb az igényeidből, és örülj, ha egyáltalán egy fogatlan avasi bányarém szóba áll veled.

Ha nő vagy, akkor nehogy lejjebb adj, telejsen természetes, hogy nem szabad olyannal ismerkedni, akihez nem vonzódsz igazán, amúgy sem a te hibád, hogy nem találsz párt, hanem - sajnos - a férfiak szint alattiak. Mind.

2023. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én lejjeb adtam annyival hogy nem vállalok gyereket az aktuális párjaimtol.


Valojában ilyenekkel foglalkoznom se kéne akik családalapitásra nullák, dehát inkább elengedtem a gyerek kérdést.

2023. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
A párkapcsolat nem jár alanyi jogon mindenkinek, a jó minőségű meg pláne nem. Az hogy milyen igényeket fogalmazol meg, az teljesen magánügy, de azt érdemes szem előtt tartani, hogy megfelelő önismereted legyen és ne a környezet elvárásai alapján állítad fel az ideált. Amit még szerintem sok ember elfelejt, hogy fordítva is kell nézni egy kicsit a dolgokat, nem csak azt, hogy neked ki tetszene, hanem azt is, hogy te kinek lennél jó pár.
2023. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!