Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig annak tetszem, az akar velem kapcsolatot aki nekem nem tetszik küldőre?

Figyelt kérdés

Azért az egy elég fontos szempont egy kapcsolatban , hogy kívánd a másikat.


Életemben egyszer volt olyan, hogy egy munkatársnőm tetszett, férjnél volt, de éreztem, hogy nyomul rám. Eleinte nem tudtam ezzel mit kezdeni mert férje volt és nem mondta, hogy utálja a férjét..


Annyira erős vonzódást éreztem felé, hogy egy idő után nem bírtam ellenállni.


Életem legboldogabb napjai voltak mikor vele tölthettem egy kis időt.


Aztán persze mikor megérezte, hogy bele szerettem jött a 180fokos fordulat , hogy ő a férjével marad ne zaklassam stb..

Holott ő kezdte az egészet, de letagadta.


Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy akkor volt életemben először kb 1 évig, hogy,egy olyan nő van oda értem akiért én is oda vagyok.


Ezt leszámítva csak olyan volt, hogy nekem igazán nem tetszett a lány, de bele mentem mert a fejemhez vágták, hogy adjam le az igényeimet stb.. nekem ez sosem működött.

Ha nem érzem az, hogy vonz vagy,érdekel akkor megette a fene..


Amikor össze jöttem egy olyannal akinek én tetszettem, de ő engem nem mozgatott mindig boldogtalannak éreztem magamat.


Akiért oda lennék annak vagy nem tetszem vagy tetszek, de mikor megérzi, hogy igen nekem ő tetszik és vele akarok lenni jön a fordulat és vége.


Én úgy érzem, hogy el vagyok átkozva..


Miért történik ez velem?


Más is van ilyen helyzetben?


2023. jún. 16. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nem a saját szinteden szeretnél párt. Vagyis saját magaddal nem vagy tisztába hogy melyik kategória vagy.


Ez pont olyan mitha


- Férfi 45 évesen csak 20 éves lányt fogadna el


- Géza kövér férfi de az insta modelleket hiszi magához valónak.

2023. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy örök dilemma, nagyon sok kérdés már felmerült e téren. Szerintem az emberk, emberi kapcsolatok olyanok, mint a mágnesek: egyik egyezik-, a másik nem egyezik a másik féllel.
2023. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan már, 1-es. Attól, hogy valaki tisztában van a saját szintjével, még nem fogja tudni megparancsolni magának, a testének, hogy de márpedig igenis kívánja, ha egyszer nem...

Kérdező, együttérzésem, én is hasonlóan vagyok nőként. Szívás, és nem nagyon tudunk mit tenni, csak beletörődni. Ez nem észérvek alapján működik, hogy sikeresen meggyőzhesd magad, illetve rábeszélhesd valakire, aki amúgy hidegen hagy.

2023. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én rájöttem hogy a másik oldalon van a problema. Megismertem őket.


Tini nagy plátoi szerelmemmel az volt a gond hogy ő agyilag még ott tartott, hogy juj a lányoknak melle nő, es abszolut éretlen volt egy udvarláshoz is meg bármi értelmeshez is. Ezért inkább levegőnek nézett. Ezt ugy felnőtten adta elő kicsit másképp hogy kis hülyegyerek volt még akkor azert nem lett semmi köztünk de majd kiesett a szeme ezt láttam ha megjelent egy csöcs valahol.


Aztán másik ilyesmi plátóimról kiderült hogy c.gó r*bancok (azok a műszempillás neylonharisnyás fekete hajúk)inkább izgatják mint az értelmiségi magyar nők..ezért nem figyelt fel rám sem.


Aztán volt olyan nagyszerelmem is akiről kiderült hogy beteg féltékeny tipus, minden csinos szép kis ápolt nő a halála, elvett egy sminktelen szemuveges tenyeres talpas asszonyos nőt felnőve mert talán mellette nem eszi csak az ideget, mert az felrelépni se tudna ha akarna se.


Aztan volt olyan plátói szerelmem amolyan lúzer, aki anno a sulibol is lógott néha törvenyeket is átlép helyes meg minden, akinek meg az volt a baja velem hogy vmi istentelen naiv becsuletes rendes nő vagyok, semmi zsivanyságom rafináltságom nincs.


Szóval olybá tűnik hogy akiktől el vagyunk ájulva, úgy első bkikkre istenkirály a srác, azok valahogy valamiért mást keresnek..

2023. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és ezekkel tényleg nem tudnám felvenni a versenyt sem.

Én nem csak egy kétlábon járo csöcs vagyok, nem passzolnék az autóutak mellé sem, de az a főző mosogató asszonyos jellemem sincs meg, és kocsit se tudnék feltörni ha benne hagynám a kulcsot se.


Tiszta gáz lehetek tenyleg. Nem kellek egyszerűen.

De ezek a nők viszont megkapják az álompasikat.

2023. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Többször volt olyan, hogy amikor ismerkedtem valakivel a mùltban ès tetszett nekem ès ezt kimutattam akkor azonnal elő jött belőle:

Igeen, tetszek neked? Akkor ezt, meg ezt, meg ezt meg ezt meg kell tenned èrtem. Ha kèsek el kell viselned, ha megbìzhatatlan vagyok nem szòlhatsz mert azonnal felhàborodok ès szakìtok...


Magyarul együtt lehetünk, ha a csicskàm, alattvalòm leszel ès persze a pènz is mindig ott volt.



Termèszetesen èn soha nem mentem bele ilyenbe mert csak olyan kapcsolat èrdekel ahol mind a kèt fèlnek ugyan annyi joga van.

2023. jún. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!