Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vedd lejjebb az igényeidet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vedd lejjebb az igényeidet az valójában azt jelenti, hogy legyen olyan partnered aki nem igazán tetszik, érd be rossz minőségű szexel és, hogy nem leszel boldog mellette?

Figyelt kérdés

Kétféle embertől szoktam ezt hallani az egyik az aki ül a langyos fosban magyarán szar a kapcsolata és azt magyarázza, hogy hát barátom ilyen az élet ezt kell szeretni. Hát ennél még az egyedüllét is sokkal jobb.

A másik embertípus akinek soha nem voltak még társkeresési problémái szerencséje volt jó helyen volt jó időben jó kapcsolatban él, vonzódik a partneréhez, jó a szex, boldogok és így mondogatja ezt, fogalma sincs mennyire borzalmas egy szar kapcsolatban élni.


Kajak nem értem, hogy miért jó ez a megközelítés. Senki nem akar nyűglődni egy nem megfelelő partnerrel és ezért jobb egyedül maradni. Persze régebben kevesebb volt a szingli, de régebben összeadták az embereket és ahogy a családomat elnézem, apám anyám nem szerette egymást, keresztszüleim se, többi rokonom se nagyon. A gyerekkorom is ráment erre tudom, hogy milyen egy rossz kapcsolat. Látva, hogy nem hozott jó eredményt az, hogy mindenkit összeadtak talán nem is olyan nagy baj, hogy sok a szingli.


Persze biztos jönni fognak olyan válaszok, hogy fejleszd magad, dehát az alap, nem? Ezt is minek kell felhozni mikor magától értetődő, hogy fejlődni azért nem árt.


2023. júl. 8. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azt kene felfogni, hogy nemcsak az a fontos, hogy ne add lejjebb, hanem az is, hogyha nincs sikered, akkor fejlodj es nojj fel arra a szintre, ahol azoknal tudsz labdaba rugni, akik utan vagyakozol. Ha magasra teszed a lecet, azt neked is meg kell ugrani.
2023. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem félreértés történik.

Vagyis én úgy értelmezem azt a kifejezést, hogy "add lejjebb" hogyha te pl. szakács vagy, akkor ne pont ügyvéddel légy együtt, hanem inkább pincérrel.

Vagy orvos vagy, akkor ne zenésszel tedd magad.

Ha nagyon sok a körkülönbség, te vagy 35 a lány meg 18 és még tanul.

(Tudom, hogyha lenne is esélyem modellnél, színésznél nem mennék bele, mert nem bírnám azt az életformát meg ő se az enyém.) Mert nagyobb az esélye, hogy hiába a szerelem nem fog működni. Tehát én személy szerint nem a külsőre gondolok, inkább arra, hogy passolsz-e, hasonló-e az életvitel, közös-e a cél.

De persze ez azért érvényes arra is, hogy hiába tetszik neked egy fajta típusú ember, hogyha nekik nem tetszel. Hogyha csak a külső érdekel, a belső mindig másodlagos, akkor ne csodálkozz, hogy nincs társad. Nem, nem kell bányarémmel lenned, de a te kategóriádban is biztos akadnak szép/jóképű egyedek csak ha kifejezetten egy, kettő zsanered van, akkor észre se veszed... Saját magad ellen dolgozol úgymond.

2023. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem ezt jelenti.
2023. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, akik esetében bizony ezt jelenti. Például az előnytelen külsejűek - mint én is, így tapasztalatból állítom. Sajnos egyszerűen nem mindenki számára elérhető az, hogy legyen vonzalom, működjön a kémia meg a többi alapvető(!) dolog is stimmeljen. Innentől vagy az van, hogy az érintett képes megalkudni és elviselni az említettek hiányát, vagy marad egyedül, míg él. Mindkettő szar, itt nem lehet nyerni... Aki bukott a genetikai lottón, az kegyetlenül megszívta. De így végül is bizonyos formában legalább még működik a természetes szelekció.
2023. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

#4:


Magyarázzátok már el a kérdezővel együtt akkor, hogy az hogyan lehetséges, hogy valaki szegény "nyúlszájjal" született és párja, gyerekek vannak, jó?


Vagy az hogyan lehetséges, hogy valakinek handycapje van és mégis van társa?

Ti saját magatok ellen harcoltok, saját magatoktól veszitek el az esélyt a boldogságra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. - Tessék, itt a férfi elutasította a nőt, mert nem egy szinten voltak.


Pontosan erről beszélek, hogy hiába vagy te tanár, hogyha a jelölt sokkal magasabb pozícióban van és nemcsak a pénz miatt, hanem azért, mert okosabb, mert más életet él, mint te, hosszútávon nagyobb a valószínűsége, hogy nem működne.


De ha a saját szinteden próbálkoznál, vagy mondjuk te nem a karriert helyezed előtérbe inkább a harmonikus életet, akkor olyan típusú emberrel kellene ismerkedni!


Ha meg tényleg nagyon csúnya vagy, akkor tessék változtatni rajta, hajviselet, ruha és főleg jó szociális képesség - tudsz beszélgetni, vicces vagy, udvarias vagy - a belső domináljon inkább, légy magabiztosabb, érettebb, kiegyensúlyozott nem kétségbeesett, frusztrált hülyegyerek, ne csak Palvin Barbit, instanőket nézegess és akkor valamivel több lehetőséged adatik! 😑

2023. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

"Magyarázzátok már el a kérdezővel együtt akkor, hogy az hogyan lehetséges, hogy valaki szegény "nyúlszájjal" született és párja, gyerekek vannak, jó?Vagy az hogyan lehetséges, hogy valakinek handycapje van és mégis van társa?"

Úgy, hogy lenni lehet, ahogy a kérdező vagy az én és sokak mások felmenőinknek, csak kérdés, hogy MILYEN.

Olyan nekem is lehetne, akivel inkompatibilis a személyiségünk, halálra irritáljuk egymást, vonzalom helyett jó esetben semleges, rossz esetben még kifejezetten taszít is, így a vele való szar szexhez évente egyszer sem lenne kedvem (miközben alapvetően magasabb libidójú típus vagyok...). Pont erről szól ilyen esetekben az igények lejjebb adása. És vannak, akik nagyon jól tudnak és akarnak színészkedni, így kb. annyit látsz belőlük, hogy rendezett, kerek kis család. Azt már nem feltétlenül, hogy ők valójában csak szülőtársakként és gazdasági közösségként funkcionálnak, amúgy meg...

2023. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont ezt jelenti. Nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. Mindig is sértődés tárgya lesz a kérdés.
2023. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam, hogy olyat kell keresni, akivel passzolsz, aki még melléje tetszik is!

Akivel kölcsönös.

De azt nem lehet úgy, hogy te rútkiskacsa vagy és a szépség kellene! A saját ligádban kéne játszani, ha meg ott se rúgsz labdába, akkor javítani önmagadon minden téren.

2023. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Megalkuvás, érdek... Na pont ezért nincs párod neked se, mert így gondolkodsz, megcsak eszedbe se jut, hogy abba a kevésbé jó külsővel megáldott szemelybe beleszerethet valaki!

De te elvárod, hogy téged szeressenek, veled legyenek!

Te nem tudsz szeretni, nem hiszed, hogy létezik olyasmi, hogy a belső győz.

Ilyen emberen nem lehet segíteni! o.O

2023. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem hallom az senkitől csak így szimplán, hogy vedd lejjebb az igényeidet. Én olyat hallok, hogy vagy vedd lejjebb az igényeidet vagy ne sírjon a szád, hogy nincs kapcsolatod. Nagy a különbség! Mert ez már így nem azt jelenti, hogy le kell adni az igényeket! Nyugodtan fent lehet tartani az igényeket csak szembe kell nézni méltósággal azzal, hogy esetleg egyedül maradunk.
2023. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!