Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet pénzzel csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pénzzel csajozni?

Figyelt kérdés

Na szóval. Pár éve alapítottam egy kis vállalkozást, ami mostanra szépen beindult, ilyen tízmilliós jövedelmet ki tudnék szedni belőle havonta. A nők terén messze nincs ekkora szerencsém, elég introvertált vagyok, ráadásul a külsőm is maximum átlagos, szóval sosem voltam igazán sikeres a lányoknál, 1-2 barátnőm persze nekem is volt, de semmi extra.


Arra gondoltam, hogy ha be tudnám vonni a pénzt a játékba, akkor valszeg sikeresebb lennék, na de mások ezt hogy csinálják? Ha odamegyek egy csajhoz egy szórakozóhelyen, nem látszik rajtam, hogy bmw-m van meg sikeres vállalkozásom. Vettem egy csomó márkás ruhát, de hát ilyen akárkinek lehet. Szóval mások ezt hogy csinálják?


2023. júl. 3. 09:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ez lett leírva a 7es és a 8as válaszban
2023. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

"Mondjuk a kocsid emblémáját tartalmazó kulcstartón van a slusszkulcsod és szórakozóhelyen látványosan kirakod, amikor egy üdítő mellett leülsz a lánnyal."

Az ilyen olyan szánalmas 🤣.

2023. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

12.


De mivel rendszeresen leírják, szánalmas, de valószínűleg működik, különben már senki nem írná.

2023. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja hát igaz. Az olyan pasinak mindegy, aki csak pénzel tud csajozni.
2023. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

14.


Vagyis mindenkinek, mert valamilyen szinten mindenki a pénzével ismerkedik. Legalábbis ritkán látni hajléktalant vagy ilyesmit nem hajléktalannal.

2023. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

13, azt is rendszeresen leírják, hogy a lapátáll és gombszem az egyetlen lehetősége egy férfinak, hogy legyen barátnője, ha nincs a kezében a saját ingatlanjának tulajdoni lapja:D

Ettől még egy f*szság.

2023. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

16.


Akkor legyél szíves előadni az igazságot, mert mindenre rámondani, hogy hülyeség, elég könnyű. De akkor mi az igazság véleményed szerint? Szerelem nem létezik, a többi dolog pedig baromság, akkor... mégis mi?

2023. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17, egyrészt, már leírtam, másrészt meg mégis miért álljak le egy olyat győzködni aki nem hisz alapvető érzelmekben?:D Ha te ilyen felszínes materialista vagy, az a te dolgod, de ne gondold azt, hogy mindneki az, vagy hogy a világ hozzád fog igazodni.
2023. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%

18.


Elég gyenge, kitérő válasz volt ez is.

2023. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19, a "sokan írják, tehát igaz"nál mindenképpen erősebb:D
2023. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!