Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők hogy az őszinte férfiakat szeretik,miközben minden őszinte választ lepontoznak?

Figyelt kérdés
Na erre adjon valaki logikus magyarázatot. Azok a válaszok vannak felpontozva, ahol azt olvassák amit hallani akarnak, de annak semmi köze a valósághoz.
2023. jún. 28. 07:47
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

29, de pont ez az, én olyan párt keresek, aki örömmel tölt velem időt, te olyannal, akivel nem kell mászkálni. Ha őszinte vagy, neked is jó. Mert te is megtalálod azt, aki előtt nem kell játszani magad.


Azt hiszed, az őszinteségért igen jár. Az őszinteséggel a hozzád legjobban illő párt találod meg.


Én nem tudom, hogy te hazudsz. Bízom benned, hogy azt mondod, amit gondolsz, és tényleg azt gondolod, de te átbaszod a fejem. Ez hol szeretet vagy szerelem?

2023. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
72%

31.


Vagy az őszinteséggel eléred, hogy mindenki utáljon és kb. a halálodat kívánják, "mert gonosz vagy".


A jobbak még benyögik, hogy "nem szabad így gondolkodni" egy teljesen reális leírás után arról, hogy az életünk mennyire nincs hatással a világegyetem összességére és mennyire mindegy, hogy mit is cselekszünk, mert úgyis ugyanaz a sorsa mindenkinek: halál, majd a feledés homálya. Egy ideig még emlékeznek rá az ismerősei, ha vannak gyerekei és unokái, akkor ők, de utánuk már szinte senki. A művészeket még egy ideig emlegetjük, akár sok évig is, de amikor kulturális változások, népességcserék történnek, ők is mennek a feledésbe.

2023. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
24%

30: Ha ezt így gondolod, akkor te élsz álomvilágban. Az a sorozat éppen az akkoriban divatos és mintának beállított amerikai álomcsaládot mutatta be egy görbe tükrön keresztül, de még így is volt annyi köze a valósághoz, mint mondjuk a Hetedik Mennyországnak, ami azért szintén mutatott be konfliktusokat. Mellesleg Al Bundy karaktere kretén módon, de őszinte volt. Azt a kritikát akár emészthetőbb módon tálalva hány nő lenne képes feldolgozni és nem kimenekülni a kapcsolatból?

Nem mellesleg a való életben is bőven látok párkapcsolatokat, szóval de, veled ellentétben van fogalmam róla.:D

Miért jó a férfinak ha hazudik? Mert a nők (tisztelet a néhány százaléknyi kivételnek) nem birják elviselni a negativ kritikát akkor sem ha bunkó módon érkezik és akkor sem, ha jószándékból, finoman, épitő jellegű kritikaként. Ez van. Hidd el, ha mától minden férfi teljesen őszintén elmondaná a véleményét (nem tapló, bunkó módon), 10-ből 9 ma jól működő kapcsolat válságba kerülne. Egyszerűen olyan a társadalmi berendezkedésünk, hogy a nőket semmilyen módon nem szabad megbántani és meg kell védeni akár egymástól, akár más férfiaktól. Mert ha nem teszed, akkor megkapod a bélyeget, hogy nem is vagy igazi férfi. Lehetek én őszinte és mondhatom a szomszéd nőnek, hogy az utóbbi 1 évben felszedett jó pár kilót, ami nem feltétlenül áll jól neki, ha más férfi meg sunnyog, terel, esetleg azt hazudja, hogy neki nem számít. Ő lesz a faszagyerek, én meg a tapló akkor is, ha a nő maga is észrevette a változást és szerinte sem áll neki jól. Ez nem legalább annyira önsorsrontás?

2023. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
29%
Istenem, már megint a kibaaszott tévé világban élsz. Igazán kirakhatnád a neved újra, hogy tudjam, hogy nem éri meg érdembem reagálni az agybajodra.
2023. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%

34.


Ezt most beszoptad, mert a 32-es az egyetlen, amit én írtam. Idióta, előre ítélkező troll.

2023. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
30%
Nézd meg, hány pipám van, és tegyél egy szívességet: ne reagálj senkire, akinek ennyi pontja van. Ezzel mindketten jót teszünk, megmentünk másokat a mániás depressziódtól és az ordítóan szánalmas, magányos vergődésedtől.
2023. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
30%

30as vagyok

32.. hát... 12 éve élek fix párkapcsolatban, még egyszer sem kellett hétvégi bevásárlás címen egyáltalán ruhaboltot megközelítenem.

Eleve, a hétvégi bevásárlás élelmiszert jelent, nem plázázást.


A tényen nem változik. Ha hazugságban töltöd az életed, az neked szar, tehát teljesen értelmetlen ezt választani. Beadod magadat olyannak, amilyen nem vagy. A párkapcsolatban vagy borul a bili, hogy kiderül, hogy hazudtál, vagy hazugságspirálba kerülsz és fenntartod az egészet.

Minek? Tök céltalan. Ehelyett azt is tehetnéd, hogy olyan vagy amilyen, esetleg dolgozol magadon, hogy jobb legyél, és saját magadhoz keresel párt, nem valmai elképzelt karakterhez, akit alakítasz.


De szerintem ezt csak az nem érti, akinek nem volt még legalább egy darab, legalább fél éves kapcsolata.

2023. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
31%

36.


Mondjuk majd pont te mondod meg, hogy mi lesz (vicces és abszurd elképzelés). Írd ki te a neved és onnantól figyelmen kívül hagyom.


Amúgy kifejezetten vicces, amikor más emberekkel vitázol úgy, mintha én lennék az. Mondjuk akár én vagyok ott, akár nem, számomra csak egy ismeretlen senki vagy. Mondandód kb. mint az utcáról idekurjantott semmiségek. Nem is jegyzem meg.

2023. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
17%
37: Ha 12 éve folyamatos párkapcsolatban élnél, akkor nyilván azt is tudnád, hogy a "nem őszinteségbe" nem csak a hazugság tartozik bele, hanem az is, ha csak nem mondod el a véleményed valamiről, ami nem tetszik. Mert nem akarsz folyamatosan konfliktusban élni, mert nem akarsz még egy N+1-edik súrlódási pontot, amik amúgy nem komolyak, de ha nekiállnál sorolni, akkor az jönne le, hogy te már nem is szereted és csak bántod. Esetleg csak azért, mert tényleg szereted és úgy vagy vele, hogy neki az a bizonyos valami nagyobb örömet okoz, mint neked kellemetlenséget. Nincsenek tökéletesen összeillő párok, nincsenek súrlódás nélküli kapcsolatok, mert aki ezt állítja az vagy hazudik, vagy a kapcsolata nagyon nem őszinte.
2023. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
30%

39, öhm...

mint írtad, nem okoz akkora problémát, hogy érdemes legyen törődni vele. Ezt nem szóba hozni őszintétlenség lenne?

Arról nem is beszélve, hogy ha az ember tud normálisan kommnikálni, akkor nem lesz abból konfliktus, hogy ha kifejti, hogy az adott dolog neki amúgy annyira nem tetszik, de azért csak csináljuk, ha neked jó.


Ennek semmi köze az őszinteség témaköréhez.

2023. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!