Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ateisták, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ateisták, összejönnétek egy olyan, nagyon nagyon tetsző nővel/férfival aki hívő de nem vallásgyakorló?

Figyelt kérdés
Tehát a hite ellentétes a tiéddel de nem térít, nem imádkozik, nem jár templomba. Viszont a világlátásotok azért emiatt mégiscsak gyökeresen eltérő.
2023. jún. 27. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarja rámerőltetni, vagy nem akarja ha úgy adódik a gyereket mindenáron megkereszteltetni, akkor nincs vele semmi gond. Sőt az se baj ha néha elmegy templomba, csak ne akarja hogy én is menjek.
2023. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez úgy működik hogy amelyik jobb bőr a maga mezőnyében ahhoz igazodik a -teperő- másik.
2023. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Attól függ, hogy tudományis és erkölcsi kérdésekről pontosan hogyan gondolkodik.

2023. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Volt ilyen, a tízparancsolat sem ment neki, megcsalt. Ez a hit egy ōnazonossag tagadó lepel, mivel a tulajdonosa nulla önismerettel rendelkezik, így ehhez próbál meg igazodni. Aztán idõvel kibújik a szög a zsakból.
2023. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem erőltet semmit és nem tesz megjegyzéseket emiatt, hanem tényleg elfogadja, hogy én nem vagyok hívő, akkor részemről ezzel nem lenne probléma. Volt egy barátnőm (mármint csak barát, én is nő vagyok), aki aktívan gyakorolta is a hitét és mégis nagyon jóban voltunk sokáig és semmi problémát nem okozott ez a különbség, mindketten el tudtuk fogadni a másikat ezzel együtt. Párkapcsolatom nem volt még hívővel, de emiatt nem zárkóznék el senkitől, ha amúgy tetszik, szimpatikus és jól kijövünk.
2023. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki azt hiszi magáról ő Isten?

"... saját képmására és hasonlatosságára ..."

???

2023. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenben vagyok. Jól megvagyunk 😊
2023. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!