Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleken segítene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleken segítene, ha végre érvényesíthetnék a jogaikat, és TB támogatásra plasztikai műtéthez jutnának?

Figyelt kérdés

Ugye a társadalmi szolidaritás lényege, hogy aki hátrányban van azt segíteni kell. A csóró gyerekeknek ott van egy rakás ösztöndíj, a romáknak a felzárkóztatási támogatás. De még a nyuggerek is közgyógyra kapnak egy csomó gyógyszert.

Ezek alapján járna az inceleknek is az ingyen plasztikai műtét. Hiszen hátrányos helyzetbe kerültek a szüleiktől örökölt előnytelen külső (vékony csukló, nem-lapátáll, stb.) miatt.



2023. jún. 26. 22:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%
#39 Ez totál más helyzet, mert te nő vagy. Férfiaknak fontosabb, hogy milyen ember vagy, mint az, hogy hogy nézel ki. Nőknél éppen fordítva van.
2023. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
2%
#48 Ja, bocs, nem tudtam, hogy jól kinézni alapvető társadalmi norma.
2023. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az az alapvető norma, hogy nem fogdosol, nem zaklatsz másokat, ha nem kérnek belőled.
2023. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
79%

"Miért nem kezded máris magaddal?"

Mert én nem vagyok incel. 😉

2023. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
0%
#53 Egyetlen incelről sem tudok, aki kéretlenül fogdosna és zaklatna másokat. Hacsak nem veszed zaklatásnak azt is, ha egy neked nem tetsző férfi rád pillant - ahogy a legtöbb feminista.
2023. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
82%
Volt már részem ilyenben, és nem azt veszem zaklatásnak, hogy rám pillantott. Fenyegetés, kéretlen zaklatás, szándékos tiprás, sértegetés történt. Ja, és igen, fogdosott is már meg ilyen csávó, és az indok az volt, hogy ennyin ne sírjak, miután xy-nak megengedtem, hogy megbsszon.
2023. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
0%
#57 És akkor már minden incel zaklató?
2023. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
85%

"De nem önérdemből, úgyhogy kussolj!


Annyi rosszat akarj másnak amennyit magadnak de istentelen bestia."

Ejnye incel, morci vagy? 🤣


Én nem akarok rosszat másnak, és kettőnk közül nem én fröcsögök indulatosan. 😉 Az ilyen gyalázkodásoddal csak bebizonyítod, mennyire alkalmatlanok az incelek a párkapcsolatra (is).

2023. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
27%

58

Nem mind. Épp ezért mondtam, hogy azt kellene lecsukni/kémiailag kasztrálni, aki elkövetett ilyet.

2023. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
0%

59


Nyilván a fröcsögés és morcoskodás a kizáró ok.


Nyilván nincs egyetlen egy chad sem agresszív indulatos személyiséggel amely kaszál a nőknél.

2023. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!