Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleken segítene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleken segítene, ha végre érvényesíthetnék a jogaikat, és TB támogatásra plasztikai műtéthez jutnának?

Figyelt kérdés

Ugye a társadalmi szolidaritás lényege, hogy aki hátrányban van azt segíteni kell. A csóró gyerekeknek ott van egy rakás ösztöndíj, a romáknak a felzárkóztatási támogatás. De még a nyuggerek is közgyógyra kapnak egy csomó gyógyszert.

Ezek alapján járna az inceleknek is az ingyen plasztikai műtét. Hiszen hátrányos helyzetbe kerültek a szüleiktől örökölt előnytelen külső (vékony csukló, nem-lapátáll, stb.) miatt.



2023. jún. 26. 22:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, mi a baj Molnár Krisztiànnal? Van rajta egy kis felesleg és ennyi. 😂


Patuska is csinàlt régen róla videót.

2023. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
0%
Az a durva, hogy én nem vagyok dagadt, és úgy vagyok annyira ocsmány, mint ő.
2023. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
81%

Molnár Krisztiánnal nem az a gond, hogy kövér, mert ezen lehet változtatni, ha akar az ember.

Az a baj vele, hogy alkoholista, buta mint a föld, nagyképű és a fülében meg az orrában turkál élő adásban. Ez teszi őt undorítóvá, nem pedig a túlsúlya.

2023. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
82%

De igen, a túlsúlya miatt is iszonyatosan undorító, nem kell álszentnek lenni.

Amúgy akkor már jó a photofeeler, amikor a rinyát kell vele igazolni?

Ha nekem látatlanban mondjátok, hogy ronda nő vagyok (mert szép nő itt nem válaszolgat), vagy maximum átlagos lehetek, akkor már hirtelen nem számít, hogy én meg magas pontszámot kapok (pedig az itteni incelektől értesültem az oldalról, ők ajánlották, hogy "majd ott letörik az egómat"), sőt, még szánalomrakás is vagyok, hogy feltettem oda magam.

2023. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
65%
Társadalmi kísérlet keretében össze kéne dobni egy incelnek plasztikai műtétre a pénzt, aztán nyomon követni, hogy mennyi idő múlva lesz csaja. Lehet, hogy úgyse lesz csaja
2023. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
86%

35, hát lehet:D

De mondjuk mellé egy pszichológiai tesztet sem ártana felvenni vele. Mert az is lehet, hogy mivel a gombszemet tartja férfiaknál vonzónak és neki nem az van, ezért alacsony az önértékelése és bátortalan... aztán megcsinálják rajta a műtétet és ugyan szarabbul néz ki, mint valaha, de mivel a világképe szerint ő most jó pasinak számít, ezért megjön a magabiztossága és sokkal inkább mer kezdeményezni stb, amiből végül lesz csaj.

Azaz valóban történik műtét és utána valóban összejön a csaj, de valójában nem a szeme formája vagy a csuklója mérete miat, hanem mert ő maga változtatott az attitűdjén.

2023. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
3%

36


Az önbizalom a visszajelzéseknek köszönhetően jön vagy annak hiánya miatt illan el.

Ha netán a plasztikai műtét miatt elkezd tetszeni a nőknek, kap szemezést, mosolyt, egyértelmű jelzéseket és ennek köszönhetően egyiket meg meri szólítani és sikerült összejönnie vele akkor végérvényben a külseje miatt vagy a pszichéje miatt történt?


A válasz: a kettő összefügg, tehát ha jó a külsőd akkor az esetek többségében mentálisan is ott vagy. Nagyon ritkán láttam olyan embert aki vonzó külsejű és ne lett volna nagy arca.

2023. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
84%

37, össze-vissza beszélsz.


Kezdjük ott, hogy nagy arcúnak lenni és magabiztosnak lenni egyáltalán nem ugyanaz. Olyan szintne, hogy a nagy pofa gyakran pont a magabiztosság hiányát kompenzálja.


Ha meg arra vársz, hogy megcisnálod a műtétet és majd hú de jönnek a pozitív visszajelzések, akkor hiába vársz rá, az emberek le se szarják általában a másik embert. Ilyen csuklónagyobbítás meg ilyesmit meg észre se fognak venni.

Ugyanakkor ha az ember szentül hiszi, hogy ha ez megvan, akkor utána már nincs akadály, akkor visszajelzés nélkül is tud kapni egy önbizalom boostot. Pusztán a hite miatt, hogy ő most már teljesen rendben van.


Csakhogy a testképzavar kiszolgálása ritkán hoz tartós eredményt az önbizalom terén.


Mert mi van, ha megcisnáltatod az állkapcsodat, úgy érzed kva jó pasi vagy, de nem sikerül becsajozni néhány hónapon belül, nem érzel érdemi változást a csajozás terén? Magadba roskadsz és végső soron eljutsz arra a következtetésre, hogy nincs kálvinista nyakad, ez a nagy probléma. Úgyhogy mész vissza a kés alá.


Ez pontosan ugyanaz, amit a nők csinálnak a plaszikai sebészeten. Semmiben sem különbözik.


A másik opció az, hogy nem külső faktorok mentén próbálod betömködni az önbizalmadon tátongó lyukat, hanem magával a pszichés jelenséggel foglalkozol és rendbehozod magad anélkül, hogy szétszabatnád a fejedet.

Ezen módon TARTÓSAN és STABILAN lesz önbizalmad ami sokkal inkább garantálja a job beredményt a csajozásban, mintha csak reakciókból gyüjtenél önbizalmat.


Bár tudom, facebook társadalmat élünk, a lájkok mondják meg mennyit érsz. De aki így éli az életét, az képtelen békére lelni, mert mindig függni fog mások véleményétől.

2023. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
82%

"Az önbizalom a visszajelzéseknek köszönhetően jön vagy annak hiánya miatt illan el."


De nem csak a külsőre lehet kapni. Az a legképlékenyebb. Akárkinek a külseje az önbizalma alapja, az nagyon rezeg, ahogy változik a test.


Én kövér lány voltam, senki nem dicsérte a külsőm, de azt, amilyen ember vagyok, igen. Az pedig én vagyok mindig, függetlenül attól, hányan dugnának meg.

2023. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
84%

Már a puszta gondolat is elég nevetséges, ha belegondolunk.

Önbizalom. Mennyire bízol önmagadban. És ezt attól függővé tenni, hogy másoknak mennyire tetszik a külsőd.

Egyszerűen nincs rá jobb szó, nevetséges ez a fajta gondolkodás. Vagy... szomorú.

2023. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!