Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleken segítene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleken segítene, ha végre érvényesíthetnék a jogaikat, és TB támogatásra plasztikai műtéthez jutnának?

Figyelt kérdés

Ugye a társadalmi szolidaritás lényege, hogy aki hátrányban van azt segíteni kell. A csóró gyerekeknek ott van egy rakás ösztöndíj, a romáknak a felzárkóztatási támogatás. De még a nyuggerek is közgyógyra kapnak egy csomó gyógyszert.

Ezek alapján járna az inceleknek is az ingyen plasztikai műtét. Hiszen hátrányos helyzetbe kerültek a szüleiktől örökölt előnytelen külső (vékony csukló, nem-lapátáll, stb.) miatt.



2023. jún. 26. 22:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
81%

35-ös, ha már mindenképp pént akarunk elszórni az incelekre, akkor legalább olyan irányba tegyük, ami tényleg hasznos.


Az inceleknek az agyával van baj, mert eltorzult, beteges elméleteket gyártanak, degenerált pill-hülyeségekben hisznek és a világért sem hajlandók önkritikát gyakorolni, valamit önfejlesztésbe kezdeni (ami az egyetlen számukra is kedvező megoldás lenne a problémájukra).


Éppen emiatt, én a B-tervet támogatnám, tehát az incelek igencsak magas szexuális vágyainak megszűntetését, hiszen ezzel kapcsolatban építenek ki gyökér ötleteket és gondolatokat. Ebben az esetben a kötelező kémiai kasztrálásukban látom a megoldást. Ha nincs nemi vágyuk, nem jönnek az olyan hülyeségeikkel, mint "szexuális alapjogok", nekik "alanyi jogon járó punci" és egyebek.


Persze jönnek azzal, hogy párkapcsolatra vágynak, de azt is látjuk, hogy erre semmi esélyük nincs, amíg nem teljesítik a fentebb említett (és lustaságból csípőből elutasítot) önkritikát és önfejlesztést. Amíg ez nincs meg, nem is érdemlik meg, hogy bármelyik nő tervezzen velük kapcsolati szempontból.

2023. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
18%

40


Nem ez a gondolkodás szomorú hanem az, hogy ilyen világban élünk, hogy a technológiát arra használták, hogy elterjesszék a szélsőséges felszínességet és az embernek csak annyi értéket tulajdonítanak amilyen a külseje.

Ez nem az egyén hibája.

Persze az ember szembemehet a trendekkel, érvényben levő értékrendekkel és élhet buborékban de maximum megmosolyogtatják ezzel embertársaikat, nem fogják többre tartani emiatt mint ami az épp érvényben levő értékrendnek megfelel.

2023. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
82%

42, jaj, maradj már ezzel a baromsággal.

Igen, vannak emberek akik facebook lájkok meg mások által megmondott népszerűség alapján ítélnek meg.

Na, az ilyen emberekkel tök fölösleges foglalkozni. Ha kiszűröd őket, megtalálod azokat, akik látnak téged és képesek értékelni téged az alapján ami valójában vagy.


A probléma csak az, hogy aki mások visszajelzéséből építi fel a pszichés várát az bizony tenger mosta homokra építi a káryavárát. Aki így gondolkodik az pont az az ember aki mások véleménye alapján ítél meg embereket. Még saját magát is.

és mit kell cisnálni az ilyen emberrel? Fentebb írtam. Ignorálni.


Az, hogy azt hangoztatod, hogy az emberek ilyenek, nem lehet ellene tenni semmit stb... ezzel csak azt bizonyítod, hogy pont te vagy a felszínes, aki mások véleménye alapján ítél meg embereket.

2023. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
5%

“ Éppen emiatt, én a B-tervet támogatnám, tehát az incelek igencsak magas szexuális vágyainak megszűntetését, hiszen ezzel kapcsolatban építenek ki gyökér ötleteket és gondolatokat. Ebben az esetben a kötelező kémiai kasztrálásukban látom a megoldást.”


Miért nem kezded máris magaddal?

2023. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
79%
Én is támogatom a kémiai kasztrálását annak, aki akár egyetlen egyszer is vegzált akár egy nőt is az ilyen incel baromságaival. Annak meg börtön kéne, aki mondjuk zaklatott, erőszakoskodott is nővel, és ezt incel agymenések okán tette. Pl. hozzányúlt a nőhöz, mert a "chad" is megtehette, így neki is járjon már, vagy kijelölte, hogy xy nő az "ő szintje", és mondjuk nekiállt büntetőjogi kategóriát kimerítően zaklatni, hogy igenis ismerkedjen vele.
2023. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
2%

38


“ Kezdjük ott, hogy nagy arcúnak lenni és magabiztosnak lenni egyáltalán nem ugyanaz. Olyan szintne, hogy a nagy pofa gyakran pont a magabiztosság hiányát kompenzálja.”


Direkt írtam a nagy arcot, mert a szép emberek magabiztossága nem az az igazi magabiztosság, hanem az a törékeny fajta amely egy baleset után simán elillanna. De ennek ellenére a többség őket egészségesen magabiztosnak tartja. Tehát nem én, hanem a többi ember.


“ Ha meg arra vársz, hogy megcisnálod a műtétet és majd hú de jönnek a pozitív visszajelzések, akkor hiába vársz rá, az emberek le se szarják általában a másik embert. ”


Pedig a szép és vonzó emberek folyamat kapják a dicséreteket. Ha jársz emberek közé te is láthatod.


“ Ugyanakkor ha az ember szentül hiszi, hogy ha ez megvan, akkor utána már nincs akadály, akkor visszajelzés nélkül is tud kapni egy önbizalom boostot. Pusztán a hite miatt, hogy ő most már teljesen rendben van.”


Ha én szentül azt hiszem, hogy tudok repülni és lelépek a 10 emeletes tömb tetejéről akkor nem fogok lezuhanni? A hit nem képes megváltoztatni a fizikai törvényszerűségeket, felülírni evolúciós folyamatokat. A hit egyedül egy mentális megbirkozási stratégia (coping mechanism) amely a nehézségekkel való megküzdést hivatott segíteni. De ismétlem, a fizikai törvényeket nem tudja megváltoztatni. Tehát egy teljesen szubjektív tapasztalat. Nem hat ki másra, nem tudsz általa magadba szerettetni embereket.


“ Mert mi van, ha megcisnáltatod az állkapcsodat, úgy érzed kva jó pasi vagy, de nem sikerül becsajozni néhány hónapon belül, nem érzel érdemi változást a csajozás terén?”


Ez azt jelenti szarul sikerült a műtét. Egy jó pasi nagyon könnyen fér nőhöz. Ez is egy fizikai törvényszerűség.

Egyébként én is azt vallom, hogy műtéttel nem lesz egy omegából vagy bétából alfa.


“ A másik opció az, hogy nem külső faktorok mentén próbálod betömködni az önbizalmadon tátongó lyukat, hanem magával a pszichés jelenséggel foglalkozol és rendbehozod magad anélkül, hogy szétszabatnád a fejedet.

Ezen módon TARTÓSAN és STABILAN lesz önbizalmad ami sokkal inkább garantálja a job beredményt a csajozásban, mintha csak reakciókból gyüjtenél önbizalmat.”


Ez mindenképp hasznos a saját állapotodat tekintve de ettől nem lesz több nőd.

2023. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
2%

45


Miért nem magad műteted át nemtelenné? így védve lennél az incelektől…

2023. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy nekem kéne változtatnom, pláne kés alá feküdni alapvető normáknak megfelelni képtelen, kezeletlen elmebetegek miatt.
2023. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
84%

46, az önbizalom egy pszichés tényező, nem fizikai törvény vagy evolúciós valami. Innentől kezdve ordas nagy ostobaság volt amit írtál a hittel kapcsolatban.

Deee igazából a többi is. Továbbra is felszínes vagy és mások visszajelzéseire alapozod azt, hogy mit tartasz magadról, mennyit érsz. Függő vagy. És persze, hogy ezt az álláspontot véded, mert nem ismersz mást. De attól még ez nem lesz normális vagy egészséges.

2023. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
0%

"Éppen emiatt, én a B-tervet támogatnám, tehát az incelek igencsak magas szexuális vágyainak megszűntetését, hiszen ezzel kapcsolatban építenek ki gyökér ötleteket és gondolatokat. Ebben az esetben a kötelező kémiai kasztrálásukban látom a megoldást."

Ezt még incel nőként is meredeknek tartom.

Értem, hogy "megoldás", mert ha nincs vágy, akkor kussban elvan magában az ember, ahogy pl. egy 5 éves sem hisztizik amiatt, hogy nincs nemi élete.

De nem érzed (át), mennyire végtelenül... nem is tudom, hogy fogalmazzak... elkeserítő? méltatlan? ez? Aki nem vonzó, emiatt esélye sincs egy igazából alapvető, természetes dologra (nem jog!, még mielőtt...), annak inkább nyírjuk ki a libidóját, ami szintén természetes és egészséges dolog, hogy van?

Nem tudom ezt jól átadni, bocs. Talán majd jön valaki okosabb, aki igen.

2023. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!