Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő próbálkozás után érdemes a szerelem, kémia helyett társat keresni?

Figyelt kérdés

Nem igazán vesznek észre engem. Próbáltam nemcsak a személyiségemmel, hanem az öltözködésemmel is felhívni a figyelmet, de nem ment mert nem éreztem jól magam az új ruháimban, amikben meg most járok, az nagyrészt nem tetszik senkinek, plusz alapból zárkózottabb vagyok, már kezdem is feladni a párkeresést.


Barátnőm párjának van egy haverja, akinek megtetszettem, de nekem nagyon nem tetszik a srác. Elég béna, kis nyomi kinézete van és elég idegesítő volt, ahogy engem nézett, és van egy olyan felvett személyisége, hogy "Én vagyok egy jó pasi haverja", és a barátnőm párját majmolja állandóan, próbál lazának tűnni, de nagyon nem sikerül neki. De nem tudom, hogy elutasíthatom-e a közeledését, lenne-e rá jogom, mivel ő az első, akinek tetszek nyíltan. De nekem nagyon nem tetszik.


2023. jún. 17. 10:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#20 az elkeseredettségben vagy idegességben meghozott döntések szoktak a legrosszabbak lenni, mint pl. most ez. Kiírtál egy kérdést arról, hogy mit kellene csinálni - ami még a napnál is világosabb -, mindenki leírja neked a véleményét, amiben rajtad kívül mindenki egyetért, te pedig figyelmen kívül hagyod ezt, mert nem a várt választ kaptad, és írod, hogy neked már mind1.
2023. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#17

Hát nem mindig egyszerűen, főleg hogyha nem érdeklem őket. Akkor tovább állok. Fontos az, hogy élőben már ismerjük egymást az illetővel, és utána úgyis átmegy online térbe, mert bekövetem, bejelölöm. Így tudom mire alapozni a beszélgetést.

2023. jún. 17. 18:29
 23/31 A kérdező kommentje:

#21

De mit csináljak még másképp? Nálam sokkal rosszabb embereknek (csúnyábbaknak, dagadtabbaknak, szerényebbeknek, visszahúzódóbbaknak) van/volt már párkapcsolata, akkor csak bennem van a hiba, és nem másban keresendők. Ez a kivárás meg nem hozott semmi jót nekem, én nem várhatok, nekem kell kezdeményezni, mert akkor ilyen idegesítő kis majmokkal sodor össze az élet.

2023. jún. 17. 18:32
 24/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ennyire gáznak érzed már ezt? Illetve hány éves a kiszemelt korcsoport?
2023. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok ahhoz, hogy megzavarodjak emiatt, és a kiszemelt korcsoport elég idős ahhoz, hogy nevetve elhajtson, amiért ilyen vagyok.
2023. jún. 17. 20:20
 26/31 anonim ***** válasza:

Névtelenül vagyunk, nyugodtan válaszolhatsz konkrétan is, mert ebből most pl. nem tudtunk meg semmit. De miért hajtana el bárki, nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, szóval ezt az elején felesleges emlegetned.

Miről próbálsz beszélgetni az emberekkel, hogy hamar elhalnak a témák?

2023. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, küldj egy-két képet magadról privátban és megmondom, hogy gáz vagy-e, vagy csak Te gondolod így! Ha nem teljesen jó, ahogy kinézel, megírom, hogy szerintem min kellene változtatnod.
2023. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
27. Csatlakozom az egótuninghoz, ha szeretnél kapni egy-két jó szót, hogy növeld az önbizalmadat, ne fogd vissza magad, kérdező! Küldj magadról képet és megmondom, hogy szép vagy-e :)
2023. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha nem is az elején, de meg kell mondani. Sokaknál mar kapcsolat előtt is van szex, kapcsolat után meg már rögtön van. De kapcsolatig nem is jutottam el senkivel még. Meg amikor megkerdezik, hogy hány exem van, mikor vesztettem el, akkor nem mondhatom, hogy 2 ex és 16 évesen, ha nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok.
2023. jún. 18. 10:16
 30/31 anonim ***** válasza:

27-28


Nice try, a recskaalapanyaghoz szolgáló képek kunyerálásához!

2023. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!