Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő próbálkozás után érdemes a szerelem, kémia helyett társat keresni?

Figyelt kérdés

Nem igazán vesznek észre engem. Próbáltam nemcsak a személyiségemmel, hanem az öltözködésemmel is felhívni a figyelmet, de nem ment mert nem éreztem jól magam az új ruháimban, amikben meg most járok, az nagyrészt nem tetszik senkinek, plusz alapból zárkózottabb vagyok, már kezdem is feladni a párkeresést.


Barátnőm párjának van egy haverja, akinek megtetszettem, de nekem nagyon nem tetszik a srác. Elég béna, kis nyomi kinézete van és elég idegesítő volt, ahogy engem nézett, és van egy olyan felvett személyisége, hogy "Én vagyok egy jó pasi haverja", és a barátnőm párját majmolja állandóan, próbál lazának tűnni, de nagyon nem sikerül neki. De nem tudom, hogy elutasíthatom-e a közeledését, lenne-e rá jogom, mivel ő az első, akinek tetszek nyíltan. De nekem nagyon nem tetszik.


2023. jún. 17. 10:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

10.


Nehéz elképzelni.


Odamész a sráchoz


"Szia, szeretnék randizni veled"

(semmi válasz)

"Iszunk egy kávét?"

(semmi válasz)

"Ismerkedni szeretnék veled"

(semmi válasz)

"Nézd csak, lejöttek a ruháim!"

(semmi válasz)

"Ott a Batmobil!"

(semmi válasz)

2023. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol online? Lehet könnyebben találsz olyan embert, akivel hasonló a személyiségetek.
2023. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Online nekem nem könnyebb, ráadásul ciki is.
2023. jún. 17. 12:19
 14/31 anonim ***** válasza:

Nah várj, kezdjük akkor onnan, hogy szerinted mi az oka annak, hogy élőben levegőnek néznek az emberek (az öltözködésen kívül) ?

És miért érzed cikinek az online ismerkedést?

2023. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
Mondok egy dúrvát, nincs kémia akkor kb olyan lesz a szex,hogy te ott fekszel és várod hogy végezzen....Márpedig jó szex nélkül egy kapcsolat eléggé kellemetlen.
2023. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés.

Nem tudom, ez még nekem is kezdetleges. Igyekszek nem tapadós, nyomulós lenni. Elkezdek velük beszélgetni, annak sokszor nincs jelentősége. Én követem be őket, én jelölöm őket ismerősnek, ritka amikor elkérik a facebookom vagy az instám. És én írok rájuk, én kezdeményezem a találkozást.


Azért ciki, mert ismeretlenekre ráírni ismerkedés céljából az. Nem halad tovább a beszélgetés, egy ponton elakad és utána meg csak én írok, csak én kezdemenyezek beszélgetést, és nem lesz belőle semmi se.

2023. jún. 17. 12:35
 17/31 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: hogy megy a kommunikáció a "kiszemelteddel"? A leírásod alapján nem túl zökkenőmentes ott sem a dolog.

Szerintem szimplán rossz emberekkel kezdeményezel beszélgetést. Egy jó beszélgetőpartnerrel nem hal el a beszélgetés, hasonlóan érdeklődő, mint te. Témából pedig akad bőven, főleg mikor még nem ismeritek egymást, egyszerűen nem jönnek elő a fent említett problémák. Igazából csak egyszer kell elkezdened az ismeretlenekre írást, aztán rövid idő alatt megszokottá válik.

2023. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
#16! Sok pasi szeret hódítani tehát el kell érned ő akarjon bejelölni.....
2023. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Jogod van, persze elutasítani. Nem kell az elsővel ágybabújni. Vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed magad, sokat segítene sztem:)
2023. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#16

Arra várhatok, hogy más kezdeményezzen. Ezen már rég túl vagyok, tudom, hogy nekem kell cselekedjek.

2023. jún. 17. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!