Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő próbálkozás után érdemes a szerelem, kémia helyett társat keresni?

Figyelt kérdés

Nem igazán vesznek észre engem. Próbáltam nemcsak a személyiségemmel, hanem az öltözködésemmel is felhívni a figyelmet, de nem ment mert nem éreztem jól magam az új ruháimban, amikben meg most járok, az nagyrészt nem tetszik senkinek, plusz alapból zárkózottabb vagyok, már kezdem is feladni a párkeresést.


Barátnőm párjának van egy haverja, akinek megtetszettem, de nekem nagyon nem tetszik a srác. Elég béna, kis nyomi kinézete van és elég idegesítő volt, ahogy engem nézett, és van egy olyan felvett személyisége, hogy "Én vagyok egy jó pasi haverja", és a barátnőm párját majmolja állandóan, próbál lazának tűnni, de nagyon nem sikerül neki. De nem tudom, hogy elutasíthatom-e a közeledését, lenne-e rá jogom, mivel ő az első, akinek tetszek nyíltan. De nekem nagyon nem tetszik.


2023. jún. 17. 10:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
A fickó nem hogy nem tetszik, még idegesít is. Milyen kapcsolatra számítasz vele így? Bárkit jogod van elutasítani, bármilyen indokkal. Járj olyan ruhákban, amikben jól érzed magad és tojjál azokra, akiknek ez nem tetszik. Amíg nem érzed jól magad a bőrödben, senki nem akar majd közeledni.
2023. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Légy önmagad! Régi, idők óta való klisé, de 99, 99%-ban igaz.

Abban járj mármint ruha, cipő, frizura, ami tetszik és illik hozzád, azzal ismerkedj, aki tetszik és főleg kölcsönös.

2023. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

"Szerelem, kémia" helyett helyezd a racionalitás területére az ismerkedést. Ne úgy dönts, hogy "hát még szerintem se jó ötlet, "de hát szeretem, magam sem tudom miért" meg "jajj, olyan erős a kémia" megfoghatatlan, irracionális ostobaságai vezessenek, hanem tudatosan, logikusan, hűvös számítással.


Ki az, aki mindenben stimmel hozzád? Viselkedés, világnézet, anyagi körülmények, jellem? Na, ő lesz majd az, aki igazán jó lesz számodra. A random "jajj, beleestem a Pityiszbe, akivel semmiben nem egyezünk, de hát olyan cuki" - bukásra van ítélve.

2023. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Önmagam nem kell senkinek sem. Az az igazság.

Akik nekem tetszettek, azoknak sose kellettem, és már egyszer elhalasztottam egy lehetőséget, kb ugyanez volt. Ha őt is elhajtom, akkor lehet hogy még évekig nem lesz senkim vagy sosem lesz, annyira bezárkózom.

2023. jún. 17. 11:01
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
De miért pont olyan fiúnak adnál esélyt, aki idegesít???
2023. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Miért? Kinek adjak, ha nincs jelentkező? Olyannak nem adhatok esélyt, aki levegőnek néz, vagy egyáltalán nem érdeklem. Ő az egyetlen, akinek kellenék. Nálam nem állnak sorba a jelentkezők.
2023. jún. 17. 11:05
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Akkor adj nyugodtan, majd ráfizetsz.
2023. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Már így is ráfizettem, mert szűz vagyok még mindig...
2023. jún. 17. 11:20
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hol próbálkozol az ismerkedéssel, hogy mindenki levegőnek néz?
2023. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Élőben.
2023. jún. 17. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!