Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázza meg nem ezt valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza meg nem ezt valaki, a magára nem adó barátnőm miért olyan közkedvelt a fériaknál? Mások kicsípik magukat az első randira csak azért hogy csalódjanak...

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki egyáltalán nem ad a külsejére, mégis kifejeztten sikeres a férfiaknál, a közelmúltban meg is házasodott, és szuper férje van, aki nagyon megkönnyíti az életét. Kifejtem ezt a nem ad magára témát: Csak a kényelmet meg a praktikumot tartja szem előtt. Azt, hogy mi állna neki jól az alakján, meg mi a szexi, mi a nőies, az nem érdekli. És azt mondja, a férjét se érdekli. (Nem is szőrtelenít sehol máshol, csak a hónalját. Tiszta szőr térdtől lefele, de azt mondja, már sokszor kérdezte róla a férjét, leszedje-e, és mindig azt mondta, miatta nem kell, nem zavarja. Nuna szőrrel ugyanez a helyzet, mondom, hónaljon kívül sehol se szőrtelenít. Mielőtt megismerte a férjét, még szőrtelenített mindenhol, mellette szokott le róla. Hónalj szőr zavarja a férjét, azt azért szedi. De hagyjuk a szőrözést. Farmert sose látni ezen a barátnőmön, soha. Csakis tróger melegítőnadrágot, mert az a kényelmes. Magassarkút szintén so-ha-se, sohase. Szoknyát hord, nagyon ritkán, ruha formátumban, pólót szoknyával évek óta nem vett föl. Tényleg olyan slampos, nőietlen, csak kényelmet meg praktikumot priorizáló öltözködése van. De úgy képzeljétek el, a férje viszont jóképű, jól kereső férfi. És mielőtt pt megismerte is nagyon sikeres volt pasifronton... Hány meg hány nőt ismerek, szoknya, szűk farmer (bár nagyon megy ki a divatból), magassarkú, elegáns felsők, smink, beszárított haj, és összevissza pasiznak... Megcsalják őket, nem veszik el őket, stb. Rossz randikra mennek, "nem lettem beléd szerelmes" lekoptatásokat kapnak, csak az elején kapnak virágot, stb... Aztán marad a takarítás a lusta hapsijukra, meg a főzés. Ez a barátnőm el van otthon kényeztetve, csak a férje főz. Csak. De majdnem minden nap!
2023. jún. 4. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az mind csak felszínesség, ráadásul abból is csak a külső. Ennél sokkal több mindentől függ, hogy kinek ki tetszik, főleg komoly kapcsolatra
2023. jún. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Én sem hordok magassarkút so-ha-se, sohase :D

Nem sminkelek, szoknyát sem hordok.

Kitől hallottad, hogy ezek tetszenek a fèrfiaknak?

Az èn fèrjem is főz mindennap, már 15 éve.

2023. jún. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Eljenek az igazi férfiak!!!! Mint a haverod pl!


A férjem szintén imádja, ha mackóban vagyok! Néha az övében, (ő sportos, (sajat maga miatt bringázik mimdig) én ugy 90kg vagyok, 160 cm.hez! Szőrteleniteni szőrtelenitek mindenhol, szoknyám nincs is...farmerom is talán csak 1! De inkább leggings, hosszu polo, vsgy melegito, tornacipővel. A házimunkát megosztjuk, nálam joval tobbet keres, pedig én sem a minimálbért keresem. És miiindezen tilajdonságaim ellénere és/vagy mellette, szeret engem! Nem olyan ritka az ilyen pasi. A te faktád persze kikerulhetetlen, mindenhol ott van. Szeremcsémre vanmak azért még normálisak is

2023. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Attol, mert nem szortelenit valaki meg nem tusarkuban/szoknyaban jar nem lesz senki sem igenytelen. Sot, hala istennek tenyleg dlterjedtek a bo nadragok es a sportcipok, ma mar szinte csak az jar szoknya+magassarkuban aki olyan helyen dolgozik.

Az igenytelen az, aki koszos, budos, zsiros a haja meg mondjuk tiszta lepedekes a foga.

De mondok jobbat: egyik paromat sem zavarta,hogy nem szortelenitek ha mas nem latja, pedig sotet szoru vagyok. Ugyanugy cirogattak filmezes kozben a labam, ugyanugy megkivantak. Valahol pont errol kell szolnia egy kapcsolatnak, hogy mondjuk az utcara, az idegeneknek oke, borotvalkozz meg, nehogy ugy velekedjenek mint te a baratnodrol, de nekem nem kell, en elfogadlak ugy, termeszetesen, ahogy vagy. En kifejezetten nem vagyok nagy szam arcra, szoval nem azert ilyen elfogadoak. Sot, 55 az atlag sulyom de sikerult magamra kapnom mostanaban majd +10 kilot, a baratomnak meg egyaltalan nem a ducivbb lanyok az esetei. Persze mar rajta vagyok, hogy leadjam, de a baratom egyszer sem mondta, sot, amikor csak magamnak puffogtam a tukorben, hogy milyen hordo vagyok kategorikusan tagadta, hogy nem igy van, egyaltalan nincs hasam.

2023. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is a Betti a csúnya lány ismerőseimet veszik el előbb. Titka az, hogy nem kell félni, hogy más pasi lecsapja a kezükről. Egy igazi férfinak tetszenek az igazi nők, nem fanyalodnak rá a szőrös lábú pasinak kinéző nőkre. Csakis önbizalomhiányos vagy túlságosan féltékeny pasiknak tetszenek az ilyen nők, mert tudják jól, hogy nem fogják akárhol lecsapni a kezükről.
2023. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem olvastam végig. De ebből is látszik, hogy talán érdemes volna a személyiségre gyúrni a külső helyett... Szerintem megválaszoltam a kérdésed.
2023. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
15. Szőrös lábúként is bepróbálkoztak már férfiak úgy, hogy mellettem volt a férjem 😏
2023. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%

Tudod, adni magadra nem annyit tesz, hogy műanyagnak láttatod magad. Sőt, tudod, attól, hogy sminkeled magad, még egyáltalán nem biztos, hogy adsz magadra.

Nekem is jobban tetszenek a természetes nők. Részben azért, mert a sminkek kb. 90%-a szerintem rémesen előnytelen. Nagyon kevés olyan nőt tudok, akire azt merem mondani, hogy sminkkel szebb. Másrészt meg azért, mert egyfajta plusz, ha valaki meri önmagát mutatni.

Az öltözék szintén. Én frászt kapok attól, amikor meglátom a nőt olyan öltözékben, amire ránézve nekem borsózik a hátam, hogy milyen kényelmetlen.

Ami azt illeti, a barátnőm az első találkozónkra farmerban, és rövidujjúban, smink nélkül. Azóta már 2 éve együtt vagyunk. Külsőre gyönyörű, a személyisége csodás. És annak ellenére, hogy fizikai munkakörben dolgozik, mindig tiszta, és ápolt.

2023. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!