Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk akiknek prosti vette el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek prosti vette el milyen élmény volt az első?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Volt aki megbánta hogy ez a maradando emléke egy senkivel..
2023. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A prosti is ugyanolyan nő, mint a többi.
2023. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
A többi nő is prosti?
2023. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem prosti vette el kb. 13 évvel ezelőtt. Jó élmény volt.


Mivel különb egy egyéjszakás kaland részegen? Szerintem még rosszabb.

2023. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék volt de nem a lány miatt. Én agyaltam,görcsöltem,stresszeltem túl az egészet.
2023. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Én azt olvastam erről, hogy aki sokáig várt az igazira, lelkiismeretes, erkölcsös azt nagyon megviselte. Amelyik fiú meg nem foglalkozik vele, kinek adja oda elsőnek azokat nem viselte meg, nem is foglalkoznak vele.


Én közel 26F vagyok, engem már az bánt, hogy nem 18 éves kortól járok prostikhoz, mert ma már belátom, ha úgy látod rád se néznek a lányok járj nyugodtan, később jobb nem lesz ekkora lelki teher rajtod.


Sok férfit csak 25-30 felett vesznek férfiszámba a nők, amikor már családalapításra vágynak a nők. Ekkor már egy jó egzisztenciájú, nyugodt férfit keresnek, addig meg kiélik magukat. Bár ezek már nem az igaz szerelmek, inkább a jól felfogott érdekből való megállapodás.

2023. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
#4 Mivel külön egy részeg egyéjszakás, mint egy józan este a szerelmeddel?
2023. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rossz. Én az érzékenyebb lelkivilagú fiuknak nem ajánlom ezt a megoldást! Inkább várjanak vagy dolgozzanak a külsejükön és normal úton találjanak csajt.
2023. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem az ilyen hülye tanácsokat. Aki a “normál úton” képes magának not találni ahhoz, hogy elveszítse, az a legritkább esetben megy helyette prostihoz e célból.
2023. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!