Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az embernek van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek van barátnője az nagyon jó dolog, élmény, stb?

Figyelt kérdés

Nekem eddig nem jött össze és 23 vagyok, nagyon sok szép dologból maradtam ki? Szoktam ismerkedni de valamiért semmi szerencsém nincs, vagy nem jövök be a lányoknak vagy van barátja. Olyan mintha én nem kellenék senkinek.


Azok a fiúk akinek volt már több barátnőjük is ti mit mondotok?


2022. júl. 10. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert többségük nem olyan nővel van együtt akivel együtt szeretne lenni. A pasik többsége 10/10-es bombanőt akar, de már annak is örülnek, ha találnak egy 10/6-ost.
2022. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen nővel vagy együtt és mennyire passzoltok....
2022. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlenül. Valamikor csak egy idegennel vagy együtt évekig, aki ráébreszt, hogy semmi kedved ehhez a dologhoz.


21/L/bi - remélem, a mi véleményünk is számít

2022. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld ki es megtudod te koraven szuzike!
2022. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

hmm.. ha nincs nő, akkor azzal van problémátok.. ha meg van, akkor azzal.


A fene se igazodik ki rajtatok.

2022. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tizenévesen volt egy 4 éves kapcsolatom, nagyobbrészt jó elmény volt, de csúnya véget ért és utána 2 évi szenvedést okozott. Aztán volt 2 pár hónapos kapcsolatom, ami elég tartalmatlan volt, utólag csak el tudom mondani, hogy ezek voltak és kész. Aztán több évnyi egyedüllét után volt egy 1 éves kapcsolatom, na az eléggé toxikus volt, a végére tisztára megzuhantam, de sikerült véget vetnem az egésznek és helyrejönni, aztán 2 éve, 28 évesen megtaláltam azt a lányt, akivel összeillünk, maradéktalanul boldog tudok lenni, most volt az esküvőnk.

Visszagondolva jó, hogy vannak emlékeim, élményeim. A boldog pillanatokra jó visszaemlékezni, a rosszakat fel tudtam dolgozni, tanultam belőlük. De így, hogy megtaláltam azt, akivel együtt tudunk előre menni és jó eséllyel boldogok lehetünk egész hátralevő életünkben, az se lenne akkora tragédia, ha előtte nem lettek volna barátnőim. Nyílván azt mondom, hogy jó minden ahogy alakult, de neked is felülírja majd az aggodalmaidat, ha 24/25/28/30 évesen megtalálod azt, akivel összeilletek és boldogulni tudtok közösen.

30/F

2022. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb dolgot, amit az ember a párjával csinál, megteheti a jobb barátaival, más szeretteivel, kivéve a szexuális együttlét. Minőségi mély kapcsolatot, ahol megnyílhatsz és magadat adhatod, nem csak párkapcsolatban lehet megélni. Szóval nyugodtan lehetsz boldog addig is, sőt. A legtöbb kapcsolat nem ilyen ideális, akkor sem ha elfogadjuk, hogy minden éremnek két oldala van. Ritka az igazi önzetlen szeretet, teljes odaadás, őszinteség, elhivatottság a másik fél felé.
2022. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
#1 én speciel annak is örülök, ha tudja hogyan kell törtet ábrázolni!
2022. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!