Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázza meg nem ezt valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza meg nem ezt valaki, a magára nem adó barátnőm miért olyan közkedvelt a fériaknál? Mások kicsípik magukat az első randira csak azért hogy csalódjanak...

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki egyáltalán nem ad a külsejére, mégis kifejeztten sikeres a férfiaknál, a közelmúltban meg is házasodott, és szuper férje van, aki nagyon megkönnyíti az életét. Kifejtem ezt a nem ad magára témát: Csak a kényelmet meg a praktikumot tartja szem előtt. Azt, hogy mi állna neki jól az alakján, meg mi a szexi, mi a nőies, az nem érdekli. És azt mondja, a férjét se érdekli. (Nem is szőrtelenít sehol máshol, csak a hónalját. Tiszta szőr térdtől lefele, de azt mondja, már sokszor kérdezte róla a férjét, leszedje-e, és mindig azt mondta, miatta nem kell, nem zavarja. Nuna szőrrel ugyanez a helyzet, mondom, hónaljon kívül sehol se szőrtelenít. Mielőtt megismerte a férjét, még szőrtelenített mindenhol, mellette szokott le róla. Hónalj szőr zavarja a férjét, azt azért szedi. De hagyjuk a szőrözést. Farmert sose látni ezen a barátnőmön, soha. Csakis tróger melegítőnadrágot, mert az a kényelmes. Magassarkút szintén so-ha-se, sohase. Szoknyát hord, nagyon ritkán, ruha formátumban, pólót szoknyával évek óta nem vett föl. Tényleg olyan slampos, nőietlen, csak kényelmet meg praktikumot priorizáló öltözködése van. De úgy képzeljétek el, a férje viszont jóképű, jól kereső férfi. És mielőtt pt megismerte is nagyon sikeres volt pasifronton... Hány meg hány nőt ismerek, szoknya, szűk farmer (bár nagyon megy ki a divatból), magassarkú, elegáns felsők, smink, beszárított haj, és összevissza pasiznak... Megcsalják őket, nem veszik el őket, stb. Rossz randikra mennek, "nem lettem beléd szerelmes" lekoptatásokat kapnak, csak az elején kapnak virágot, stb... Aztán marad a takarítás a lusta hapsijukra, meg a főzés. Ez a barátnőm el van otthon kényeztetve, csak a férje főz. Csak. De majdnem minden nap!
2023. jún. 4. 20:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*nem = nekem (a kérdésben)
2023. jún. 4. 20:56
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg az irigység miatt túlsarkítottad a dolgot.

Vagy gyönyörű az arca/alakja és nagyszerű az ágyban.

2023. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy nem is igénytelen a csaj, csak te állítod be így?

Egyébként meg nem mindig a kiló smink és a tűsarkú a nyerő...

2023. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem ámítja őket 1

Mert olyan független nő aki szeretheti önmagát és van önbizalma 2 nincs szűksége divatra és sminkre hozzá

Bizonyára a belső tudlajdonságaival fogja meg a férfiakat



A belső kicsit többet számít mint a külső


ha ilyen véleményed van róla es irigykedsz akkor nem a barátnőd

2023. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom nagyon szep fiatal ranctalan babaarca van es homokoraalkata nagy mellekkel formas popsival. Gondolom sportol rendszeresen,manikur,haj rendben. Gondolom szep hosszu suru haja van.


Tehat a no maga nagyon dogos. A melegito hozza a formsjat a feszes polocskaval.

2023. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem olyan, mint a matematika. Ha szépen öltözöl, nem vagy szőrös, sminkelsz=klassz pasi. Szőrös vagy, macinacit hordasz=macskás nő leszel.

Valószínűleg olyan személyiség, hogy szeretik a ferfiak. Vonzó a kisugárzása. Az én anyukám sosem szőrtelenített, a sminket pláne nem csípi, mindig sportos ruhákban járt, sosem láttam rajta magassarkút, de apukám szerint a legszebb nő a földön és imádja 70, meg imádta 40 évesen is. Ugrabugrálhattak előtte a miniszoknyás kolléganők, csak nevetett, hogy mennyi hódolója van. Otthon el is mesélte. Nincs titok. Szereti. Ennyi.

2023. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Tipik kontrollmániásak bírják az ilyeneket csak. Miattuk nem lehet borotválni sem.szoknya is tilos, majd lesz ez még másképp is náluk.
2023. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7, nem tiltja meg neki a szoknyát, borotvát... Semmiben sem korlátozza, pont hogy megengedő vele. Nekem az korlát, hogy muszáj szőrtelenítenem, különben undorodnak.
2023. jún. 4. 22:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így kérdezd meg a barátnődről is...
2023. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

De miért az számít ápoltnak, ha valaki sminkel meg minden nap kirittyenti magát/karmokatcsináltat ?


Elmondom neked, hogy én mindig ilyen farmer+póló+sportcipő csaj voltam smink nélkül, kis súlyfelesleggel, de soha nem volt gondom a pasikkal. Igazából magasról tojtam rá, hogy vonzònak találnak-e, ennek ellenére csak komoly jelentkezők voltak.


Miért akarsz ennyire görcsösen megfelelni a férfiaknak?

2023. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!