Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajozni?Hogyan kell csajozni? (kissé bővebben lentebb!)

Figyelt kérdés

25éves vagyok férfi vagyok.

Igen tisztában vagyok vele mi szerint,nem én vagyok a világ legjobb pasija,(és van is még hova fejlődnöm!)de még is minden szempontból adok a külsömre!

És mindig fejlesztem magam a belsőm az emberiségem.


Szóval hajvágás 3hetente,ápolt tiszta cipő,divatos ruha,szép karóra,jó parfümök,stabil megjelenés,konditerembe járok stb...

Átlagos normális külsövel rendelkezem pont.

Ami azt illeti nem vagyok szégyenlős sem.

Sőt szeretek beszélgetni,minden ugymond "kézségem" is megvan egy beszélgetés fentartásához/kezdeményezéséhez!

Szeretek másokat megnevetetni és egy télleg jó kapcsolatot fenttartani!

Szeretem és büszke is vagyok arra ha megnevetetek egy lányt és ez oda vissza is megy később.

De még sincs csajom már 3éve, egyszerűen nem akkar őssze jönni egy kapcsolat sem!

Szimplán leráznak ha próbálkozok személyesen,irásban és ennek minden varriációjában is!

És mostanra ez addig fajult,hogy saját magam mintha nem érteném ezt az egész szituációt!Példa!

Kb 2-3havonta egyszer( évente nagyjából össz vissz 3-4 alkalomal) benézek egy buliba.

Ott is erősen manus gádzsik vannak akik jobban férfiassak sajna mint én.

Tehát ott az ismerkedés kizárva!

Facebook,bármi társkeresős oldalak is ki vannak zárva!


Ha utcán is találkozok elsőnek egy személyel (nővel,csajjal,lányal) az véletlenül is de később kiderül 2.vagy3.teljesen véletlen őssze futásnál

hogy általában ilyen 16éves komoly elvált aszonyok,oldalanként 3-3pujával! :/

Szóval,ősszegezve az egészből a kérdésem.

Még is mit csinálok rosszul?

Hol ismerkedjek és hogyan és miként?

Hogyan lehetne egy normális csajom már végre ?


2023. máj. 29. 13:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9es.Nem mutogat rám senki mert nincs is senkim mint ahogy olvastad eddig is.

De neked sem kellene(és nem is mutatkoznál férfiként) egy olyan nő személyel akiket a fentiekben felsoroltam!Nem?

2023. máj. 29. 13:45
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, az írásképed és szóhasználatod alapján lazán lejön, hogy neked semmi esélyed nincs az egyetemista/diplomás csajoknál, mert túl suttyó vagy hozzájuk. Hasonló okokból kiesel a kevésbé képzett, de szép nőknél, akik fel akarnak nézni egy férfira képzettség vagy egzisztencia terén.


Maradnak a hozzád hasonló, suttyó lelkületű csajok. Csak az ilyen beállítottságú, de dögös külsejű lányoknak jellemzően a tetovált izomállatok (tudod, az típus, akire a dizsiben rá sem mersz nézni) vagy a fukszos-BMWs-bőrnyakú vállalkozók jelentik a top pasit.


Szóval van bőven hová fejlődni. Másik opció, hogy beéred egy butuska, de messze nem szép lánnyal...

2023. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es!Elnézést kérek a szlengek,szó használat miatt!

Igérem magam miatt még fogom gyakorolni az egzisztenciát!


1.Igen, szinte minden elismerésem a te ősznteséged,képzett segitőkész és nyitott személyiséged,egzisztenciád előtt!

De mentségem legyen,irtam is a kérdésben,hogy van (és szeretnék is) hova fejlődni 24évesen.(Ezért a suttyó és társai jellemzőket ismeretnül hanygoljuk)azt tegyük rendbe hogy még is hogyan fejlődne az egzisztenciám és a képzetségem ?!Ebben segics ha ennyire nyitott vagy barátom! :)

Hogy hogyan változtassak azon hogy ne egy"dögös külsejű lányoknak jellemzően a tetovált izomállatok (tudod, az típus, akire a dizsiben rá sem mersz nézni) vagy a fukszos-BMWs-bőrnyakú vállalkozók jelentik a top pasit." hasonló baleset áldozata ne legyek!


Melesleg Akkora suttyó létemre "(Másik opció, hogy beéred egy butuska, de messze nem szép lánnyal...)" valószinű,hogy jobban élvezném egy butuska, de messze nem szép lány társaságát is,mintsem,egy egyetemista/koleszos

péntek esti afterból (buliból bulira menő)kiszabadult szeszélyes.impulziv szanaszéjel cincált,ám de diplomás úri hölgy társaságát,akinek a szemem láttára(és sok más szempár láttára is) akkora egzisztenciákat helyeztek a dizsibe,vagy épp azon kivüli helyeken,hogy az még nekem is sok lett volna ha nő lennék.

Hasonló hozzászólásaim alapján,pedig mint neked is le esett be érném egy butuska de visszafogott,nőies szándékú aranyos nővel(Aki lehet melettem szép,okos, tanult,becsületes és nem mások ujjal mutogatnak utána) akiben nincs benne a föld hold táv ami kiült mára az arcra,testre,lélekre is 18-20-22évesenévesen egy blöff az egész!

2023. máj. 29. 14:59
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 vagyok: az utolsó kommentedet is felhasználva sikerült megalkotni a személyre szabott csajozós taktikát, csak neked:


Engedj el minden feszkót, csak lazán. Hétvégén vedd fel a szerinted legmenőbb cuccod, menj le este a telepi éjjel-nappaliba vagy trafikba. Vegyél 2 üveg vodkát, 1 üveg Fantát, 2 doboz cigit. Hidd el, hogy te vagy az Élet Császára, mert ezt a sok földi jót megengedheted magadnak. Ezzel a pozitív mentalitással szólíts le a bolt környékén lézengő telepi cicákból párat és hívd meg őket pár körre, amit egy közeli parkban isztok meg a padon. Sok sikert és szívesen :)

2023. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Buliba tesó
2023. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!