Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajozni?Hogyan kell csajozni? (kissé bővebben lentebb!)

Figyelt kérdés

25éves vagyok férfi vagyok.

Igen tisztában vagyok vele mi szerint,nem én vagyok a világ legjobb pasija,(és van is még hova fejlődnöm!)de még is minden szempontból adok a külsömre!

És mindig fejlesztem magam a belsőm az emberiségem.


Szóval hajvágás 3hetente,ápolt tiszta cipő,divatos ruha,szép karóra,jó parfümök,stabil megjelenés,konditerembe járok stb...

Átlagos normális külsövel rendelkezem pont.

Ami azt illeti nem vagyok szégyenlős sem.

Sőt szeretek beszélgetni,minden ugymond "kézségem" is megvan egy beszélgetés fentartásához/kezdeményezéséhez!

Szeretek másokat megnevetetni és egy télleg jó kapcsolatot fenttartani!

Szeretem és büszke is vagyok arra ha megnevetetek egy lányt és ez oda vissza is megy később.

De még sincs csajom már 3éve, egyszerűen nem akkar őssze jönni egy kapcsolat sem!

Szimplán leráznak ha próbálkozok személyesen,irásban és ennek minden varriációjában is!

És mostanra ez addig fajult,hogy saját magam mintha nem érteném ezt az egész szituációt!Példa!

Kb 2-3havonta egyszer( évente nagyjából össz vissz 3-4 alkalomal) benézek egy buliba.

Ott is erősen manus gádzsik vannak akik jobban férfiassak sajna mint én.

Tehát ott az ismerkedés kizárva!

Facebook,bármi társkeresős oldalak is ki vannak zárva!


Ha utcán is találkozok elsőnek egy személyel (nővel,csajjal,lányal) az véletlenül is de később kiderül 2.vagy3.teljesen véletlen őssze futásnál

hogy általában ilyen 16éves komoly elvált aszonyok,oldalanként 3-3pujával! :/

Szóval,ősszegezve az egészből a kérdésem.

Még is mit csinálok rosszul?

Hol ismerkedjek és hogyan és miként?

Hogyan lehetne egy normális csajom már végre ?


2023. máj. 29. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
A személyiség alig fontos (pláne nem olyan értelemben, hogy jó ember legyél), ha ugyanaz lennél belül, aki most vagy, de jóképű, magas, sportos, akkor már régen lenne csajod.
2023. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jóképű,deee azért annyira ronda sem.

175magas vagyok és 80kiló.

Sportos alkat mivel tömegelek.

De azért kössz király vagy! :)

2023. máj. 29. 13:25
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"16éves komoly elvált aszonyok,oldalanként 3-3pujával! :/"


Ci... nege vagy?

2023. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok roma.(Mellesleg nincs is a"ki hova tartozik"csoporttal se gondom!) De ez az igazság télleg!

A diszkóban férfias magára"kereszteket rakó" és csunyán férfiasan oda kavaró gádzsik vannak!

Akiket aztán 2óraval később látok hátul az autó parkolóban tőbbet nem is irok erről. :(


Oké hogy haladni kell a korral-de nekem is van egy hatáár!


Télleg nincs általánosságban egy télleg igazán nőies nem 15évesen leharcolt családos példány ????

2023. máj. 29. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
2. Ha te azt hitted, hogy bántani akarlak, akkor tévedsz! Nem megsértődni kell. El kell fogadni, hogy így működik a világ. A jóképű, magas/sportos csávók viszik a nőket. Jóképű mindenképp legyél és mellé még legalább magas vagy sportos.
2023. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon rossz helyen ismerkedsz, és fejezd be a gádzsizást.
2023. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Mindenhol ahol süldő korú lányok/nők vannak.. Megfigyeled milyen tipusú pasik jönnek be az ottani lányoknak. megpróbálsz te is olyannak mutatkozni, az már fél siker..
2023. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5-ős!Nem hiszem,hogy épp bántani/megsérteni akkartál!

Igazad van teljes mértékben ez igyvan. :)

De tudod évek óta a maxiimumot próbálom ki hozni magamból.

Ettől "jobbképűbb" vonzobb kiálású férfi,mégis hogyan lehetnék?

ki vagyok maxolva a fentiekből leirtak alapján?!

És nem tudok bele törödni hogy igy sincs kapcsolatom már évek óta!

Sem egy normális nő kaivel ha meg is látnának nem ujjal mutogatnának utánam. Ez gáz,szánalmas és a többi ! :(

2023. máj. 29. 13:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Ujjal mutogatnak rád az utcán?
2023. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6os

A szó nem illik a szótáradba?(Nem sértésből!)

Vagy más értelembe irod hogy "és fejezd be a gádzsizást" ?

2023. máj. 29. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!