Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi ez a nyaralás/konc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi ez a nyaralás/koncert/kávézó/étterem/kirándulás mániája?

Figyelt kérdés
Amikor randizik az ember szó szerint mindig így kezdődik, nem kell hetende drága koncertre, etteremre, nyaralásra, kávézóra költeni, és akkor mindig jön a de: ne punnyadunk otthon/mozduljunk már ki emberek közé... lefordítva: menjünk el egy drágább helyre, ahol lehet páváskodni.

2023. máj. 28. 13:26
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
33%

Szobanövényként engem a kérdező szemlélete nagyon zavar. Annyira utálom az embereket, akik ahelyett, hogy magukkal jót tennének, mindenki mást néznek és gyűlölködnek.


Plusz az is kiderül, hogy még egy nyomi, aki nem tudja az instagramot rendesen használni. Bámulatosan könnyű elérni, hogy azt adja be, ami érdekel.

2023. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"Minél kevesebb emberrel beszélsz, minél kevesebbszer mozdulsz ki otthonról, minél kevesebb új tapasztalatot szerzel, annál jobban elbutulsz az évek/évtizedek alatt, az agytekervényeid kisimulnak, és valszeg demens is leszel."


Vannak, akik nem csak tudnak olvasni hanem szoktak is. Már évtizedekkel ezelőtt voltak olcsó közkönyvtárak, ahol a fogékony emberek előtt kitárult a világ.

2023. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Mint sok minden, ez is social media illetve fogyasztói társadalom kombója"


Nem azért, de ez már kb. 20 éve megvan, sőt régebb óta is. 90-es évek közepén egy bp-i céghez mentem dolgozni (dunántúli megyeszékhelyről), és nekem nagyon fura volt, hogy kb. már hét közepétől azt kérdezgették ott az irodában egymástól (tőlem is), hogy "hova mész/hova mentek hét végén?"

Fiatal nő voltam, friss házas, nem is értettem, hogy miért olyan természetes az, hogy valahova menni "kell" hét végén. Ott volt a kertvárosi szép házunk, parkosított udvar, szép terasz, és alapból is nagyon jól éreztük magunkat itthon (most is).

De a lényeg, hogy már akkor is mindig menni kellett valahova, különben nem vagy elég "trendi".

2023. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem kellene kiforgatnotok a kérdező szavait, szerintem neki az arányokkal van a gondja.
2023. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
59%
29, ha te attól leszel marha okos és tájékozott és azzal tartod szinten magad, hogy hozzád hasonló felszínes idióták között nyomorogsz rendezvényeken és nyaralásnak titulált tömegturizmus által létrehozott üdülőhelyeken, akkor hajrá! Megsúgom, NEKED van ingerszegény és szánalmas életed.
2023. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nekem is elő szokott jönni, de nem páváskodás miatt, hanem mert unom az otthon tespedést, és szeretek kulturálódni és világot látni... és ezeknek egy részét olcsón is meg lehet oldani (pl. kirándulást).
júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!