Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi ez a nyaralás/konc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi ez a nyaralás/koncert/kávézó/étterem/kirándulás mániája?

Figyelt kérdés
Amikor randizik az ember szó szerint mindig így kezdődik, nem kell hetende drága koncertre, etteremre, nyaralásra, kávézóra költeni, és akkor mindig jön a de: ne punnyadunk otthon/mozduljunk már ki emberek közé... lefordítva: menjünk el egy drágább helyre, ahol lehet páváskodni.

2023. máj. 28. 13:26
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nem konkrét helyzetekre kell gondolni. Mindig előjön ez az igény.
2023. máj. 28. 13:45
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Pont a múlt héten ittam a Freiben 1050 ftos kávét, de a többség ott nincs 1 ezer felett. Kettő emberre az pár ezer.
2023. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, nekem ebben a pillanatban posztolja a 60 feletti apukám tele a facebookot, mert valahol épp kirándulnak a párjával. És ez minden hétvégén így van, állandóan mennek valahova. Mindjárt megírom neki, hogy ne páváskodjon és maradjon otthon.
2023. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
Normális ember igényli, hogy ne otthon üljetek a 4 fal között, mert az élet nem a szobában való társasjátékozásról szól. Te azt sérelmezed, hogy csóró vagy és nem tudod azt biztosítani, hogy éljetek és ne a TV előtt üljetek. Olyan csajt kell találni, aki a saját részét anyagilag akarja és tudja fedezni. Vagy keress olyan csajt, aki nem akar élni. Annak biztos jó lesz, hogy otthon ültök és nézitek a kijelzőt. F
2023. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Mert szerinted hétvégente mégis milyen programokat szabadna csinálnia egy párnak?
2023. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező! Tudod, ez olyan női logika… Egyszerűen fenn akarják tartani azt a látszatot, hogy számukra minden jó ahogy a férfi dönt. (Persze, bármikor dönthetsz úgy, hogy fogod magad, és otthagyod, de pontosan tudják azt is, hogy ők előbb hagynának el egy mondvacsinált bagatell hülyeség miatt.)

Ehhez rendkívül hasonló példa, amikor a nő megkérdezi a férfit, hogy melyik étterembe üljenek be, de egy kivételével kizárja az összes lehetőséget, valamire hivatkozva.

Ez ellen nem lehet mit tenni… 😅

2023. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%
Azért járok színházba, moziba, étterembe, nyaralni, kirándulni (fú, micsoda ördögtől való dolog), mert szeretek és kikapcsol (természetesen a saját részemet én fizetem). Ha mindezeket a pároddal teszed, akkor pedig közös élményeket szereztek, ami még közelebb hoz titeket egymáshoz. Ha neked ezekre nincs igényed, akkor keress olyan nőt, aki szintén egész nap a szobában akar punnyadni, mint te, de másoknak ne akard megmondani, hogy mivel töltsék a szabadidejüket. Nem értem igazából a problémádat. Persze értem én, hogy fáj elfogadni azt, hogy így nem lesz soha normális nőd, de talán változtatni kellene a hozzáállásodon. Sosem értettem, hogy az ilyenek, mint te, miért gondolják, hogy nekik 10/10-es fullos nő jár….
2023. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, én olyan helyekre szeretek inkább menni, ahol lehet beszélgetni és szellemileg leköt. Az általad felsoroltak többsége ráadásul egy csomó kellemetlenséggel jár, amitől csak irritált leszek (büdös emberek, tűző nap, koszosan és izzadtan vonszolni magam)...


27n

2023. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges az agyunk...
2023. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
19%
Gyártani kell a sztorikat instára. Valahol mindig lenni kell, és dokumentálni is kell a nyilvánosságnak, különben egy életképtelen unalmas szar vagy.
2023. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!