Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jamaicába miért utazik annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamaicába miért utazik annyi magányos nő nyaralni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, hogy ez az egyik legnépszerűbb turistaparadicsom a nőknek. Többnyire jó egzisztenicájú középkorú idősebb nők utaznak oda leggyakrabban: [link]

2020. jún. 16. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
For the big D.
2020. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem a magyar nők, nekünk a Horváth tengerpart a megfizethető.
2020. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
De jó lenne, ha a magadfajta gyökkettők, kérdező, rájönnének egyszer, hogy a prostitúció nemtől, szexuális orientációtól, genitáliáktól függetlenül mindig is a szegénységről és a kiszolgáltatottságról szólt, nem másról.
2020. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: én egyszer, még a 90-es évek végén olvastam magyar nővel is sztorit a Nők Lapjában, csak ő bőgve otthagyta az egészet (meg a pasit) a francba, mert tök megalázónak érezte (valószínűleg a "barátnői" dumálhatták rá, miután a férje otthagyta a családjukat valaki fiatalabbért), majd hazajött, és megtalálta az igazit.
2020. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a gyönyörű természet, a jó kaják és a könnyen beszerezhető fű miatt terveztem, bár még nem vagyok sem középkorú, sem jó egzisztenciám nincs (még). Másokról nem tudok nyilatkozni.
2020. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Kezdem tényleg belátni, hogy a férfitöbblet eltörpül a valódi probléma mellett.


Ahogy a tyúkólban is egyetlen kakas elegendő 50 tyúkra, itt is eltűnhetne a férfiak több, mint 50%-a, akkor is annyi változna, hogy


- A jó pasiknak kétszer annyi nő jutna szexre.

- A nők inkább még jobban néznének ki, még csinosabban, hogy őket válasszák a jó pasik.

- Azok a nők, akik párkapcsolatot akarnak ugyanúgy magas elvárásokkal rendelkeznének.

- A kétségbeesett kapcsolatfüggő nők pedig még frusztráltabbak lennének, mert nekik most a férfitöbblet ellenére ugyanúgy nem jut számukra megfelelő férfi, nem megfelelő meg nem kell, plusz sima szexbe nem mennek bele.

2020. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
#6: és mondd, neked amúgy van feleséged / barátnőd? Vagy alkalmi partnered? Vagy bármilyen nő az életedben?
2020. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Csak az anyukám, akit most visszaküldtem a bögre kakaóval, hogy langyosítsa meg jobban.
2020. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Általában éppen hülyére veszi szerencsétlent egy drogcsempész, akibe a csajszi sajnos belezúg - következménye - a nő börtönbe fog ott kerülni, és a poklok poklát éli át. Sajnálom őt, elég sok ilyen történetet hallani, majdnem mindig a karibi-térségből vagy latin-amerika "szegényebb" részeiről. Ahol lazán bevágják a börtönbe az európait, ha pedig nem beszél spanyolul/portugálul akkor kijutni se igazán lesz esélye.


Volt egy nő aki 4 évig élt így egy kolumbiai börtönben. A sztori ott is úgy indult, hogy "jajj, de nagyon szerelmes" volt...

2020. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"azok a nagyméretű fekete banánok amik ott teremnek nem izgatnak véletlenül..?"


Annak, aki ezt írta privátban: nem, nem izgatnak. Szerintem ha különösebb fétisem lenne a dolog, akkor nem kellene ilyen messzire utaznom, itt Magyarországon vagy legrosszabb esetben egy nyugat-európai nagyvárosban is meg tudnám oldani, hogy kielégüljek.

2020. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!