Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen még nem vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen még nem vagyok túl idős az egyetemista csajokhoz? A saját korosztályom női felhozatala katasztrófa.

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 16:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Nézz néha tükörbe. SOkat fog segíteni :D
2023. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Én meg asztronauta vagyok.
2023. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a barátaiddal, férfi ismerőseiddel beszélgess erről, vagy kérdezz meg direktben korodbeli, fiatal nőknél sikeres férfiakat, hogy mit csinálnak jól.


Az itteni trolltömeg nem a segítőkészségéről, empátiájáról híres abban az esetben, ha nem tud azonosulni egy kérdezővel és a problémájával.

2023. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Aki nagyon nem jól néz ki arra rá sem néznek .
2023. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

38 évesen járok egyetemre. ;)

Írd inkább azt, hogy a 20 körüli csajokra áll csak fel, mert átmosta az agyad a média. Az egyértelműbb.

Amúgy meg nincs olyan, hogy egyetemista csajok. Vagy te mindnek be akarsz jönni? Sok sikert!

Amúgy meg: menj oda, és kiderül. De ha ehhez gyáva vagy, akkor bérelj egyet.

2023. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
11%

A nőknek is átmosta az agyát a média, amiért a jóképű és az életben sikeres férfiakhoz vonzódnak?


Meg milyen média? Pont, hogy a médiában "csúnyaságként" van ábrázolva a korkülönbséges kapcsolat és ha mutatnak is ilyet, akkor azt általában valamilyen gúnyos vagy negatív hangvétellel övezve teszik.

2023. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Fiatal nőnek jó az idősebb fèrfi. Aztán majd ha a nő lesz idősebb, nyilván nem fárasztja magát egy 10-20 èvvel öregebb vènemberrel.

Lehet hogy megtartja fèrjnek, de szexelni fiatalokkal fog.

2023. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
17. Minden nő egyforma?
2023. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
16-os, miről beszélsz? Egy nő mondjuk 5 évvel idősebb, már "érett" meg "milf" meg "más generáció", a pasik meg 60 évesen is húszasokat akarnak és fel sem merül, hogy nem kéne.
2023. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Senki senkihez nem idős ha kell neki a pénze nélkül is. Ha úgymond meg kell fizetned, el kell halmoznod azt a fiatalabb illetőt na onnan tudhatod, hogy bizony eljárt az idő, igen öreg vagy hozzá.
2023. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!