Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazánkban a magyar nők számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban a magyar nők számára milyenek számít a magyar pasik nagy többsége?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 19:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
22%
Azt tudtam de hogy jon ide az a mese? De amugy teljesen mindegy hogy kozelitjuk meg a dolgokat. Egy olyan ferfi 60% al nagyobb esellyel fog kelleni a nonek aki egy premium kategorias autoval megy el randizni, mint egy olyan aki melos ruhaba leszall a buszrol. Ezen lehet vitatkozni, de felesleges. Es a nok se adjak elo hogy nem. Nem is feltetlen a penz miatt, hanem mar azert is mert a noknek ilyenkor tudat alatt megfogalmazodik a tarsadalomba betoltott szerepe az adott illetonek. Regen is aki sikeresebb volt es tobb penze volt, mindig is konnyebb volt not talalnia, mint a sikertelenebbeknek. Lepontozhattok de ebbe 100% vagyok.
2023. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%

#31: "mint egy olyan aki melos ruhaba leszall a buszrol"


Jó vicc, melós ruhában menni randira? Nem pusztán sima igénytelenség, hanem annak aktív demonstrálása (tettekkelvaló megmutatása), hogy sz*rik rá, milyen első benyomást tesz a másikra, amivel semmibe veszi, nem tiszteli meg őt.

2023. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
30%
32. Kepletesen irtam. Nem mindenki engedheti meg maganak a hugo boss Emporio Armani cipot polot nadragot.
2023. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
61%
Ja, mert csak van a melós ruha, meg van az Armani. A kettő között semmi nincs.
2023. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
42%
#33: akinek van ízlése öltözködés terén, az olcsóbb (ami nem egyenlő agagyival), no name cuccokból is össze tud állítani egy normális szerelést. De ehhez nyilván érteni kell az öltözködéshez, ismerni a saját testalkatához passzoló fazonokat, színeket, anyagfajtákat, szabást, stb. A frizuráról, arcszőrzetről (vagy éppen annak hiányáról), kiegészítőkről, ápoltságról nem beszélve. A magadra / külsődre fordított idő és erőfeszítés (ha úgy tetszik: a külsődbe fektetett munka) messze többet nyom a latban, mint a magadra fordított pénz. Utóbbival az előbbi nem a márkás cuccokon keresztül váltható ki, ez csak az összes előbb felsorolt dologba belesz@rni akaró, (szellemileg is) lepukkant prolik vágyfantáziája.
2023. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
20%

35:

Ez a "Az öv színével megegyező cipőt szabad csak felvenni" szintű öltözködési "szabálykövetés" viszont nem a sznobizmussal egyenlő? Hogy nincs más dolga valakinek csak azt nézegesse, hogy barna cipőhöz barna az öv, meg ne legyen felirat a pólón hanem szigorúan egyszínű, mert a felirat nem elég komoly!? Ehhez kell "érteni"? Én ezt merevnek, rugalmatlannal és sznobnak tartottam mindig is. Vagyok annyira érett, hogy ne a póló színe alapján ítéljem meg a másikat, illetve hogy ne érdekeljen, hogy ő épp milyen színharmóniát képzel rám megfelelő öltözetnek :D

2023. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
42%

"Az öv színével megegyező cipőt szabad csak felvenni"


Baromság. És ez így ebben a formában szerintem rég túlhaladott, lejárt lemez öltözködési szabály. Kíváncsi lennék, honnanszedted.

2023. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
42%

#36: szerintem te rohadtul nem vagy érett. Ja, ésha nem vennéd észre: szalmabáb érvelsz.

Amúgy meg ez a rendszer maximum azok számára rugalmatlan, akiknek nincsen semmi érzéke hozzá. Sznobizmussal meg, mármint szitokszóként használva, általában azok szoktak dobálózni, akik nem hogy híján vannak bármiféle kifinomultságnak, de erre még büszkék is.

2023. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
42%

38: Nem gondolnám, hogy bármiféle "szabálykönyv" bigott követése a kifinomultsággal egyenlő, de persze a vélemények különböznek és ez így van jól.

De nem szeretem ha valaki erre büszke, hogy ilyen szabályokat ismer és követ, mert ez olyan, mintha valaki arra lenne büszke, hogy kötelező jelleggel színházba jár kizárólag azért, hogy elmondhassa, hogy jár :)

2023. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
42%
#39: a bigottság meg merevség, amiről prédikálsz, egyedül a te fejedben létező gondolatok, amiket megpróbálsz másra (most éppen rám) kivetíteni. És még mindig nem veszed észre, hogy most is szalmabáb érvelsz.
2023. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!