Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazánkban a magyar nők számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban a magyar nők számára milyenek számít a magyar pasik nagy többsége?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 19:13
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
63%
Én ennél JÓVAL többet teszek. :D
2023. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
11: Miben nyilvánul meg a "többet tevés" szerinted?
2023. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
70%

- immáron 6 éve minden egyes nap sportolok és egészségtudatosan étkezem

- minden nap 2x tusolok (1x edzés után, 1x lefekvés előtt),

- minden nap hajat mosok - mondjuk ezt másoktól nem várom el, tudom, hogy ez az én rögeszmém

- a fogaimat szabályoztatom

- az arcbőrömet tudatosan ápolom

- akármikor, akárhová mozdulunk ki, igényesen sminkelek, csinosan öltözöm, és úgy nézek ki, hogy büszke lehet rám a párom


És ezek most csak a külsőségekre, tisztaságra vonatkozó dolgok.

Szóval bocs, de nekem nem elég annyi, nem rohadnak ki a fogai és méltóztat lefürdeni, és nem ugyanazt a gatyát veszi vissza utána kifordítva.

2023. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%

Kérdésre válasz: végtelenül korlátolt, önelégült, kb. ilyen "én sz*rtam a világot" attitűddel mászkál mindenfelé. Vitában sosem töri magát azzal, hogy valid érveket hozzon, elvégre alapjáraton úgyis mindig neki van igaza, mert csak, aki meg nem látja be, az hülye, mint rajta kívül amúgy mindenki, főleg a nők.

A külsőre való igénytelenségről meg már mindent elmondtak a többiek. Én csak azt az attitűdöt írtam le, ami megmagyarázza, hogy miért ennyire igénytelenek.

2023. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
60%

#14: +1!


Amúgy meg, külföldi pasiknál pont ez a proli mentalitás nincs meg, ettől vonzóbbak (még a nulla kiállású angol f@szika is pl vonzóbb, mert a viselkedésük kifinomultabb, más szóval nem tudom kifejezni.) Éltem Angliában is, Ausztriában is, egyetemen még Kínában is (nyugat-európaiakkal egy csoportban), tudom, miről beszélek.

N/38

2023. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
10%
15: Voltál már Franciaországban, ahol néznek rád, hogy mi bajod hogy nem elég heti 1 fürdés? "Külföld" ahha :D
2023. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
#2, miért törekednénk a minimumnál többre, amikor a magyar hölgyek pont olyanok, amilyenek...
2023. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
21%
Elhanyagoltnak, igénytelennek testileg, lelkileg. Lehet megsértődni.
2023. máj. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
30%

14

+1 like

2023. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
23%
A nők ugyanilyenek, egy társadalomban élnek azonos kondicionálás alatt.
2023. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!