Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazánkban a magyar nők számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban a magyar nők számára milyenek számít a magyar pasik nagy többsége?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 19:13
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
22%
A magyar férfiak is mindjárt igényesebbek lennének, ha havi 3 4 milliót keresnének, mint a nyugati társaik és csak heti 35 órát dolgozgatnának, mint nyugaton.
2023. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
23%
5-ös. Akkor mégiscsak igaz, amit itt sok Incel hangoztat, hogy a magyar nőknek, csak a férfiak 10 % százalék tetszik, a többit ocsmánynak tartja.
2023. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
15-ös. Miért nézed le a népedet?
2023. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23%
kérdezném a nőket, hogy a külföldieknek aranyból van a szerszámok, azért istenítitek őket ennyire?
2023. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
14%
Problema azzal van, hogy nezhetsz te ki 190 centi magas ferfikent kisportolva, egeszseges eletmodot kovetve, lefurodhetsz te egy nap 20 szor is, sot finghatsz rozsa illatut is, ha nincs egzisztenciad, a sorhasu 45 eves vallalkozo Janikanak aki telifingja az autot, kulon haza autoja van, penze is, esetleg szex kozben ide oda himbalodzik a sorhasa, hamarabb meg fog kapni szinte akarmilyen csinos not mint te 99% ba jol genetikaval rendelkezve 25 evesen meg mindig szuloknel lakva. Sajnos ez a magyar valosag. Nok meg jolenne ha nem hinnetek azt hogy a pi...tok aranybol van meg nemelyik azt gondolja hogy valami kivaltsag meg...ni oket.
2023. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
66%

#25

Ezt írd le a gyakori Shrekjének is. 🤭

2023. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
34%
26. Sajnos sajat tapasztalatbol beszelek. Sosem volt gondom a csajozassal, voltak komoly kapcsolataim is, igaz tobbseguk kaland. Es igen voltak boven atlagon feluli noim is nem tartom magam rosszkepunek magas vagyok 190 centi igenyes ferfinek tartom magam, edzek, onmagamra igenyes vagyok, de valahogy a kimondottan esztetikus noket sosem birtam megtartani. ( Persze nalam is vannak jobb kepubbek jobb ferfiak) mert ez az elet rendje. Mindenkinel. Sosem voltam nagykepu, egy egeszseges onbizalmam mindig is volt. De amikor a szep barna haju barna boru csajszi par szex utan azt mondja nekem hogy neki nincs ideje kapcsolatra, aztan latom hogy egy honap mulva osszejon az 53 eves szoros vallalkozoval akinek 2 mercie van meg felevente 3 havonta Dominikara viszi nyaralni, de amugy ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha, addig ne ugassanak a magyar nok. Irrealisak az elvarasok, manapsag mar ha egy ferfinek nincs fiatalon sajat haza kocsia legalabb akkor a kutyanak se kell. Johettek itt a kedves igenyesseggel. Ne hazudjatok onmagatoknak is lanyok. Nekem abbol volt szerencsem, hogy szerencsere osszejott egy olyan munka ami altal egyedul megteremtem a sajat hazat sajat autoval 33 max 34 eves koromig max nagy minimalis hitellel. De a ferfi tarsaim akik esetleg nem szerencsesek annyira, nem gazdag csaladba szulettek veluk milesz? Szaros dohanybolti dolgozokent egy erettsegivel teszitek az elvarasokat, de mar azon nevetek hogy meg a ronda noknek is mekkora arcuk lett:D
2023. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
26%

#27

Shreknek van pénze állítólag, de ronda meg kövér és még sincsen nője. 🤷‍♀️Erről mit gondolsz? Lehet nem minden nőnek a pénz az első?

2023. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
42%
Shrek az meg kicsoda? Eletbe nem hallottam rola
2023. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
61%
Egy rajzfilm figura, de ne aggódj miatta.
2023. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!