Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elment az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elment az önbizalmam mikor megláttam a kiszemeltem giga stacy exbarátnőjét és már nem érzem jól vele magam emiatt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rövidebb ideje ismerkedek valakivel Tinderről és az elejétől kezdve nagyon jól éreztem vele de mióta megtudtam hogy ki az ex barátnője és kicsit stalkerkedtem már teljesen elment minden önbizalmam és egy óriási nyomás van csak bennem amikor vele vagyok.


Az exe feltöltött szájú, nagy mellű, póthajas 180 cms kigyúrt cicaba milliós ruhatárral és egy baromi nagy Range Roverrel. Utazgatós videók mindenhol meg hogy 100 KG-val guggol és természetesen megszámlálhatlan likeok...


Hogyan tudnám újra visszaszerezni az önbizalmamat hogy elengedjem vele megint magam és boldog legyek vele ehelyett a görcsös megfelelési kényszer helyett?


2023. máj. 7. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom észrevetted-e, de amiket felsoroltál azok mind külsőségek. Hidd el, mindez fabatkát sem ér, ha mindeközben egy idióta bújik meg az állarc mögött. Talán erre már rájött a párod is.
2023. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
75%
Felmerül a kérdés, h milyen pacek faszi lehet ez, ha neked kell 😅
2023. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Napi buta incel kérdés pipa.... 😑😮‍💨
2023. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Még ha keresztre feszítenek se tudnék féltékeny lenni egy 180 centis kigyúrt nőre, aki 100 kilóval gugol.😄
2023. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Napi incelségek egyike.
2023. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
100 kg-val gugol. Nyugi, valszeg töke volt a menyasszonynak 😃
2023. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Hat azert sok pasi néha feltud szedni alomnot de megtartani nem. Ezert utana mar csak kompromisszum baratnok jonnek de kozben keresi azt a not aki az elozo mercet meguti. Azt csak te tzdid hogy uj alomno vagy kompromisszum vagy. Légy természetes és figyeld a viselkedeset iranyodba.
2023. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Az elmondottak alapjan az exbaratno egy ferfi.
2023. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Én meg csak azt nem értem, hogy miért kell szennyezni ezekkel a buta kitalált kamukérdésekkel ezt az amúgy is alacsony színvonalú oldalt. 😑
2023. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Giga stacy-ez tipikusan egy incel kifejezés.
2023. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!