Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak más lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak más lányokkal is, ha a kiszemeltemmel még csak beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Átlagos férfi vagyok, 50-50% vagy bejövök neki vagy nem. De sok lány van akikkel írogatok, van aki fiatal, idős, gyerekes stb. Viszont vagy egy csaj aki már 5 éve tetszik nekem, másik városban él és vele megpróbálnám komolyan is, de egy 9 éves kapcsolaton van túl. Mit tudom én mi játszódik lenne benne. Jól elbeszélgetünk de a távolság és a vírushelyzet miatt még nem tudtunk találkozni.


28 F


2021. jan. 30. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg ugye a facebook más mint élőben. Őt láttam már személyesen a többiek meg ilyen tinder, badoo matchek. Nem tudni... mindenki érdemel egy esélyt úgy vagyok vele. Csak ugyanakkor meg nem érzem teljesen korrektnek, pont azért mert megcsalták szegényt.
2021. jan. 30. 23:49
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

ugyanúgy csináld vele mint a többivel.

ha 1 itiszest csinálsz belőle és megérzi,akkor 90%ban bukni fogod.

semmi felelősség nem terhel téged azért,hogy őt az exe megcsalta,nem a te problémád.

én bele sem mennék vele ilyen témákba,mert esélyes hogy kijön az egész játszmából a lelki szemetes,meg az lcsb.


egy új esélyként,egy új reményként kell,hogy tekintsen rád,ilyen dolog után,nem pedig nyafi partnernek.


az meg hogy te reménykedsz,hogy összejön,sajna semmit nem jelent.

ez a te fejedben létezik,de nincs köztetek semmi.

dumálgatsz vele jelenleg és ennyi.

tehát alap,hogy amíg nem egyértelmű a dolog,addig másra is nyomulsz.

2021. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a többivel se könnyebb összehozni a találkát. Vedd őt a sor elejére. Találkozzatok és kiderül, kell e tovább keresgélned.
2021. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!