Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban megcsókolt a kiszemeltem, azt hittem ez megadja a kezdő lökést , és végre lehet köztünk valami, de azóta sem lép. Ez azt jelenti, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Évfolyam társak vagyunk ,kölcsönösen tetszünk egymásnak. Egy beszélgetés alkalmával már "elszóltam" magam hogy bejön nekem, szívesen találkoznék vele a sulin kívül is.

Amikor véletlenül osszefutunk direkt nem néz rám, elforditja a fejét, nyomkodja a telefonját....viszont amikor sikerül elkapni a tekintetét, akkor mosolyog mint egy vad alma 😀

Azért csinálja ezt mert nem érdeklem?

22 évesek vagyunk.


2022. okt. 30. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nagyban függ a válasz attól, hogy ki milyen nemű a történetben.


Te melyik lennél Kérdező?

2022. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem 22 évesen az egyetemen ha eléggé erdekelned, már lépett volna. Ez ilyen tiniknel szokás, hogy ha tetszik valaki, akkor rá sem nézünk meg telefont nyomkodunk. Buliban lehet, hogy ittas volt, de szerintem nem akar semmit.
2022. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2022. okt. 30. 01:06
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Akkor próbálj kezdeményezni kérdező. Nem baj, hogy te vagy a lány. Én is mindig kezdeményeztem és utána minden ment ahogy annak mennie kell. Lehet félénk fajta. De ha már csók volt, akkor igazán nincs mitől tartanod.

29/N

2022. okt. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Szopd le az tuti egyértelmű jelzés
2022. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Csókold vissza!
2022. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kezdeményzetem én, elhívott egy újabb buliba. Mondta hogy értem is jön. 😁 még azt is hozzátette hogy attól hogy valaki nem kezdeményez, még tetszhet neki a másik.

Most jónak tűnik minden, de valahogy nem kerek még mindig a történet.

2022. okt. 31. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, igazából mindent meg lehet magyarázni :D nekem az is érdekes, hogy tetszel neki és randi helyett buliba hívott, ahol az ivason és a tapizason kívül nem nagyon tudod megismerni a másikat…
2022. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy nem kerek a tortenet...
2022. okt. 31. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!