Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen annak a nőnek a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen annak a nőnek a személyisége akit még ágyba sem akarnak vinni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Annak a külsejével van gond, nem a személyiségével.

Nem tudom elképzelni, hogy egy jó nőt ne akarnának még megdugni sem.

2023. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy egy férfi nem akarja.
2023. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
1.es jól irja! Nagyjábol, minden ferfi odáig van értem a beszelgetés elején, amig nem látnak rólam képet!
2023. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. üldöztem már el embereket azzal, hogy agresszív voltam. Mondjuk ha nem úgy, vagy nem akkor írt, ahogy szerettem volna, jól beszóltam , mert megsértődtem.

De már sikerült változnom kicsit.

2023. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én pl jól nézek ki, általában meg akarnak kapni a pasik, de volt egy pasi, aki randin azt mondta, hogy egyszerűen nem látja bennem a nőt, mert sokat káromkodok, nagyon dominánsan viselkedek, nincs bennem elég finomság. Különben tényleg ilyen vagyok, külsőre full nő, belsőre férfi. Ő azóta a legjobb barátom és sose kezdeményezett. Kicsit utálom érte ofkorsz, de csak a hiúságom miatt. :D
2023. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém pl. unalmas, semmilyen, sótlan-szótlan. Szóval semmi durva, kirívó dolog nem kell, elég egy egyszerű kukaság is. De azért az 1. hozzászólónak többnyire igaza van, nyilván ha nem lennék gcironda is ezek mellé, akkor legalább egy alkalomra kellenék. Mármint nem csak a "legaljának".
2023. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj akiktől valaha ezt hallottam, hogy őket még meg se dugja senki… kivétel nélkül mind megtettek mindent azért, hogy ne is találkozzanak senkivel.
2023. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

#6 "legalja" ezért maradsz egyedül! Tudod a legaljának is csak egy kis szeretet kell és fura módon hálás lesz,hogy felkaroltad, majd közösen fejlődtetek.


Én is 24évesen szűz voltam egy dagi gyerek. Elkezdett egy csaj ismerkedni velem, akkor nem gondoltam semmire,azthittem csak ki akar használni, hát ő többet akart, meglátta azt az embert akit még én sem ismertem. Összejöttünk fél év utan közös albérletbe mentünk én elkezdtem nagyon lefogyni kereken 40kilót fogytam 80kg lettem 2év után feleségül vettem azóta lett 2 csodás gyerekünk.. Előtte senkinek sem kellettem maximum segíteni költözni,szerelni,pakolni😐

2023. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, a 6. vagyok, nem ezt a kategóriát értettem a "legalja" alatt. Neked ha jól értem, volt túlsúlyod, de ennyi. Feltételezem, nem voltál/vagy ápolatlan sosem, nem vagy még enyhe mértékben sem értelmileg akadályozott, sem komolyabb pszichés zavarod nincs (itt nem szorongásra vagy depresszióra gondolok, hanem durvábbakra), 50+ évesen nem céloznál meg huszonéves nőket, talán láncdohányos, drogos, alkoholista stb. sem vagy, tudsz normálisan, kulturáltan viselkedni és kommunikálni, nem vagy bántalmazó, meg ilyenek. A "legalja" alatt olyan alakokra gondoltam, akiknek a felsoroltak közül általában többel is problémájuk van...
2023. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az enyém pl. unalmas, semmilyen, sótlan-szótlan."

Ha ezt gondolod magadról, ezeken még változtathatsz is.

2023. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!