Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet személyesen tovább vinni?

Figyelt kérdés

Nehezen találok olyan pasit aki iránt tudok érzekmeket táplálni.

Egy párszor már megesett hogy megismertem valakit neten, beszélgettünk írásban és hívásban is majd mikor oda került vokna a sor hogy komolyabb legyen, akkor sose jutottunk el odáig hogy találkozzunk.

Valahogy mindig itt akadok el.

Nem szokott probléma lenni, látom a lelkesedését, jelezte hogy kapcsolatot szeretne de valahogy mégsem jutunk el a találkozóig.

Akivel pedig tudnék találkozni nem jön össze, de szerintem csak akarat kérdése.

Belsőleg nagyob kedvesnek tartom magam és felé is megadom a tiszteletet, ha problémám van jelzem neki teljesen normálisan, nem szoktam piszkálni, bántani, sőt maximálisan megadom neki az én időt is (magyarán azt csinál amit szeretne, nem tartom vissza).

Emellett felé határozott vagyok és afelé is hogy lehessen kapcsolat.

Külsőleg pedig próbálok egy ideje változtatni magamon ami egyre jobban halad, igazából arra tudok gondolni hogy vagy túl fiatalnak gondolnak és elengednek, vagy pedig hogy unalmasnak gondolnak mert normálisan kommunikálok és nem játszmázom, húzom a másik agyát.

Próbáltam tanulni a korábbi eseteimből, de valahogy mindig ugyan itt akadok el.

Eltelnek ezekkel hónapok és a végén csak az időmet vesztegettem el egy olyan pasiért aki engem nem akar.


2022. aug. 14. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2022. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"túl fiatalnak gondolnak és elengednek" Nyugi, ezt kizárhatod. Mindenki fiatal nőt akar.

Szerintem, lehet az a gond, hogy nem látszik rajtad az érdeklődés. Mintha nem akarnál semmit, csak úgy csevegsz. Nekem ezt sugallja a leírásod. Persze nem tudhatom, csak tipp :)

Hány éves vagy egyébként?

2022. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem probléma, mert túlságosan szoktam figyelni, arra hogy törődjek a másikkal és észreveszik hogy másabb vagyok velük mint másokkal.

Most legutóbb próbáltam kevésbé kimutatni a dolgokat mikor nyíltan beszéltünk a dolgokról akkor kimondtam a dolgokat, persze nem mindent.

Egyébként 21 éves vagyok.

Általában 28-30-as korosztály az akivel megismerkesek és úgy gondolom tudna is alakulni valami.

Aztán egy időt után mindig azt érzem feladják és elkezdenek hanyagolni.

2022. aug. 14. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És meddig szoktál beszélgetni? Mert ha nem vagytok messze, szerintem 1 de max 2 hét után már találkozni kellene. Ha nem akkor biztos elhal a dolog.
2022. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most 2 hétig beszéltem vele kb csak hívásban, de akkor elég sokat.

Aztán tudtam hogy utána valö két hétben máshol dolgozik így nem tudunk találkozni így utána beszéltük le.

Ő emlegette mindig majd mikor eljött a nap gondok adódtak és rosszul jöttek ki a dolgok majd nem is találkoztunk.

Onnantól kezdve kezdett el fordulni a dolog.

A tali napjáig semmi gond nem volt, előtte való nap is beszéltünk semmi gond nem volt.

Aztán kis ignorálás után felfedte problémáit, nyíltan elmondta és hogy ezt majd ő maga megoldja és nem akar másokat is ebbe belevonni és lényegében azóta kb nem is beszélünk.

Mikor keres egy hét után érdeklődik majd eltűnik, közben volt pár hete egy beszélgetésünk hívásban ott megint a talira tért ki de nem reagáltam rá, aztán mondta hogy vegyek rollert hogy együtt guruljunk majd.

Szóval így előre tervezett, de megint ott tartunk hogy nem akar velem kommunikálni.

Elvileg nem csak velem ilyen.

De általában mindig egyik napról a másikra le ignorálnak.

2022. aug. 14. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó alapból nem túl egészséges, elkerülném ha nő lennék.

De ha valaki a tali előtt elkezd problémázni, az egyértelműen nem gondolta komolyan.

Egyébként nem tudom így látatlanban. Nem tudom hogy nézel ki, de lehet nem tartanak olyan vonzónak, viszont jól le lehet veled beszélgetni.

2022. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
el*
2022. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én még ezt is elnéztem.

Időt hagytam hagy oldja meg a problémáját, de nem tudom.

Elég fura lett ahhoz képest hogy korábban mindig velem akart lenni.

Lehetséges hogy nem tart úgy vonzónak, de ezt így neten keresztül elég fura megállapítani hogy nem találkoztunk és elkezdtünk építeni valamit amit ő hozott fel elsőként.

2022. aug. 14. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell másnak mutatni magad, mert akkor az álarcot fogják szeretni, nem téged. Csak légy önmagad és megtalálod azt, akinek így természetesen, őszintén is jó vagy. Aki meg a kifogásokat keresi, az nem akar veled lenni valójában.
2022. aug. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig így egy értelmes csajnak tűnsz, talán kicsit túl elnéző is vagy. De ne keseregj ezen. Aki kifogásokkal jön azt engedd el, nem gondolja komolyan. Előbb vagy utóbb de találsz egy neked való pasit. :D
2022. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!